مهندس نعمت زاده

بلاخره دلیل رفتن نعمت زاده از شهرداری گلستان مشخص شد

از روزی که نعمت زاده از شهرداری گلستان رفت تا به امروز یک سوال همواره در ذهن داشتیم و آن دلیل رفتن نعمت زاده از شهرداری گلستان بود. اختصاصی/به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،  نعمت زاده دقیقا در زمانی رفت که اعضای شورای شهر ازتفاهم و ادامه همکاری با وی تا دو سال آینده خبر […]

از روزی که نعمت زاده از شهرداری گلستان رفت تا به امروز یک سوال همواره در ذهن داشتیم و آن دلیل رفتن نعمت زاده از شهرداری گلستان بود.

اختصاصی/به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،  نعمت زاده دقیقا در زمانی رفت که اعضای شورای شهر ازتفاهم و ادامه همکاری با وی تا دو سال آینده خبر می دادند و نعمت زاده از اعضای شورا به عنوان بهترین مشورانش نام می برد و همه فکر می کردیم که اختلاف بین بعضی از اعضای شورا با شهردار حل شده است ولی روز نهم اردیبهشت ماه که مصادف با روز شوراها است، روزی بود که ناگهان باخبر شدیم که نعمت زاده برای همیشه از شهرداری گلستان رفته است.

SONY DSC
رفتن دوباره نعمت زاده از شهرداری گلستان یادآور اتفاقات و اختلافات بهمن ماه سال گذشته بود.بهانه شایعه هم جور بود. رفتن نعمت زاده دقیقا در روز شورا و اینکه نعمت زاده قبل از رفتنش از شهرداری، هیچ جا سخن از اختلاف دوباره اش با اعضای شورای شهر نگفته بود و اعضای شورای شهرهم تا قبل از رفتن مجدد وی همواره از تفاهم و همکاری با او حرف می زدند و… .

نعمت زاده،شهرداری گلستان،بهارستان،فرمانداری،بهارستانه
اعضای شورای شهر هم دراین مدت سیاست سکوت را اختیار کرده بودند ، ما بارها دلیل رفتن نعمت زاده را پرسیدیم ولی آنها سعی می کردند از سخن گفتن در این باره بپرهیزند و همین سکوت آنها باعث شدت یافتن شایعات می شد.
بارها در این دو هفته خواستیم درباره شایعاتی که پیرامون شهرداری گلستان مطرح شده هشدار بدهیم و ازسکوت اعضای شورای شهر گلایه کنیم ولی از ترس اینکه متهم به اختلاف و تفرقه اندازی شویم از خیر این کار گذشتیم و صبر کردیم تا روزی که کسی پیدا شود و صادقانه دلیل رفتن نعمت زاده را شرح دهد.

مهندس نعمت زاده
مهندس نعمت زاده

پس از گذشت دو هفته از رفتن ناگهانی نعمت زاده از شهرداری گلستان با پیگیری های خبرنگاران سایت بهارستانه ،در نهایت امروز مرادی عضو شورای شهر گلستان با بیان اینکه « آقای نعمت زاده استعفا دادند و اعضای شورا هم استعفای ایشان را قبول کردند.» بلاخره به این سوال درون ذهن مان پاسخ گفت و ما هم به همین یک جمله بسنده می کنیم و دیگر پیگیر دلیل استعفای شهردار در اوج تفاهم زبانی متقابل با اعضای شورا و میزان سنجش درستی شایعات ،نمی شویم و همین جا پرونده نعمت زاده را می بندیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.