یک آتش نشان سرپرست شهرداری گلستان شد

علی عبدالهی که رئیس آتش نشانی شهر گلستان بود امروز بعد از رفتن نعمت زاده به عنوان سرپرست شهرداری گلستان منصوب شد به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، امروز صبح خبر رفتن نعمت زاده از شهرداری گلستان ،همه را دوباره در شوک فرو برد. نعمت زاده یک بار هم در بهمن ماه با استعفاء اجباری […]

علی عبدالهی که رئیس آتش نشانی شهر گلستان بود امروز بعد از رفتن نعمت زاده به عنوان سرپرست شهرداری گلستان منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، امروز صبح خبر رفتن نعمت زاده از شهرداری گلستان ،همه را دوباره در شوک فرو برد.

نعمت زاده یک بار هم در بهمن ماه با استعفاء اجباری (به گفته خودش) از شهرداری گلستان رفته بود و دوباره طی فرآیند تعامل مسئولین با یکدیگر و با دریافت عیدی از اعضای شورای شهر دوباره به شهرداری گلستان بازگشت.
بعد از خبر رفتن نعمت زاده از شهرداری گلستان ، اولین گزینه جایگزین وی که به ذهن می آمد باز مهندس ایمانی بود ولی این بار مسئولین سنت شکنی کرده و برای خاموش کردن آتش گلستان یک آتش نشان را به سرپرستی انتخاب کردند.

عکس از قاسم نفریه
عکس از قاسم نفریه

علی عبدالهی که رئیس آتش نشانی شهر گلستان بود امروز بعد از رفتن نعمت زاده به عنوان سرپرست شهرداری گلستان منصوب شد .

عکس از قاسم نفریه
عکس از قاسم نفریه

سرپرست جدید شهرداری گلستان می گفت :امروز ساعت 11 به یکباره به وی خبر سرپرستی اش را داده اند واز قبل هیچ آمادگی نداشته است.
عبدالهی امروز در اولین اقدامش به عنوان سرپرست شهرداری گلستان ، برای تبریک روز شورا به ساختمان شورای اسلامی شهر گلستان رفت و به اعضای پارلمان شهر گلستان گل و شیرینی هدیه داد.

عکس از قاسم نفریه
عکس از قاسم نفریه

ما برای جناب عبدالهی در این پست جدید آرزوی موفقیت داریم و دعا میکنیم خداوند همراه ایشان در خدمت رسانی به مردم شریف بهارستان باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.