نعمت زاده،شهرداری گلستان،بهارستان،فرمانداری،بهارستانه

رفتن شهردار گلستان در روز شورا

دلیل رفتن شهردار را کسی نمی دانست و اگر هم کسی میدانست نمی گفت! تنها جواب ما در شهرداری این بود که می گفتند : «به یکباره صبح امروز  نعمت زاده به شهرداری آمده و با همه خداحافظی کرده و رفته است.» به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رسم است در روز شورای شهر ،شهرداران […]

دلیل رفتن شهردار را کسی نمی دانست و اگر هم کسی میدانست نمی گفت! تنها جواب ما در شهرداری این بود که می گفتند : «به یکباره صبح امروز  نعمت زاده به شهرداری آمده و با همه خداحافظی کرده و رفته است.»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رسم است در روز شورای شهر ،شهرداران خدمت اعضای شورا می رسند و با اهداء گل و شیرینی روز شورای را گرامی می دارند ولی در شهر گلستان ثابت شده همه چیز برعکس است و حادثه دقیقا زمانی اتفاق می افتد که حتی انتظارش را هم نداری.

5
در حالی که این روزها همه جا صحبت از تفاهم کامل اعضای شورا با شهردار گلستان بود و حتی مخالفین سرسخت نعمت زاده در شورای شهر، این روزها با او عکس دو نفره می انداختند و همش صحبت از ماندن وی تا دو سال آینده می کردند ، همان ها به یکباره ما را با خبر رفتن شهردار گلستان آن هم در روز شورا شوکه کردند.
انگار امروز اعضای شهر گلستان عیدی ایی که شب عید به نعمت زاده داده بودند را در روز شورا پس گرفتند البته نعمت زاده در دفعه قبل هم بعد از دهه فجر مجبور به استعفاء شده بود(به گفته خودش ) وبعد از استعفایش گفته بود که اعضای شورای شهر نگذاشتند حتی عرق افتتاح پروژه هایم خشک شود.

امیدواریم این بار اعضای شورای شهر هنگام قبول استعفا (یا هر چیز دیگر ) به خشک بودن پیشانی شهردار دقت کرده باشند .

البته ما شاید اگر صندلی خالی شهردار گلستان را نمی دیدیم هرگز باور نمی کردیم که مهندس نعمت زاده از شهرداری گلستان رفته است .
دلیل رفتن شهردار را کسی نمی دانست و اگر هم کسی میدانست نمی گفت! تنها جواب ما در شهرداری این بود که می گفتند : «به یکباره صبح امروز نعمت زاده به شهرداری آمده و با همه خداحافظی کرده و رفته است.»
استعفاء یا هر دلیل دیگر هیچ کس نمی داند و آنها که می دانند جوابگو نیستند.
احتمالا از امروز دوباره بازار شایعات داغ می شود و خبر های اختلاف اعضای شورای شهر گلستان با یکدیگر دوباره بر سر زبان ها می افتد.باز هم باید ببینیم شایعه شهردار شدن آن عضو شورای شهر گلستان را می شنویم؟

یا دوباره شورای شهر گلستان به نعمت زاده عیدی میدهند؟ ما فقط امیدواریم که زخم مشکلات و اختلافاتی که در نوبت قبل با استعفاء نعمت زاده رخ داد ،دوباره سر باز نکند و فقط امیدواریم هر تصمیمی که در آینده گرفته می شود در آن خیر ونفع مردم باشد همین و بس.

پایام/م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.