مصر،پیامبر اسلام،اسلام، عبدالفتاح السیسی،علی جمعه،بهارستانه

اطاعت از رییس جمهور اطاعت از پیامبر اسلام است!

مفتی های عربستان و مصر همان سیاست معاویه را برای فریب افکار عمومی در اطاعت بی چون چرا از حاکمان را ادامه می دهند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از روزنامه رای الیوم؛ پایگاه های خبری مصر سخنان “علی جمعه” مفتی کل اسبق مصر را در برنامه “الله اعلم” که از شبکه […]

مفتی های عربستان و مصر همان سیاست معاویه را برای فریب افکار عمومی در اطاعت بی چون چرا از حاکمان را ادامه می دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از روزنامه رای الیوم؛ پایگاه های خبری مصر سخنان “علی جمعه” مفتی کل اسبق مصر را در برنامه “الله اعلم” که از شبکه های ماهواره ای پخش می شود، را منتشر کردند.

بر پایه این گزارش؛ علی جمعه با استناد به حدیثی از پیامبر اسلام اطاعت از عبدالفتاح السیسی رییس جمهور مصر را واجب و آن را در حکم اطاعت از پیامبر اسلام (ص) دانست.

علی جمعه اظهار داشت پیامبر (ص) فرموده اطاعت از امیر و حاکم مانند اطاعت از پیامبر خدا واجب و سرپیچی از او هم سرپیچی از پیامبر خدا محسوب می شود و حرام است.

علی جمعه در ادامه خاطرنشان کرد به استناد این حدیث پیامبر اطاعت از السیسی رییس جمهور مصر به عنوان امیر و حاکم هم واجب و سرپیچی از دستوراتش حرام است.

لازم به ذکر است مفتی های عربستان و مصر که مرکز وهابی های جهان در این دو کشور است، همان سیاست معاویه را برای فریب افکار عمومی در اطاعت بی چون چرا از حاکمان را ادامه می دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.