«FATF» امنیت کشور را نابود می‌کند/برخی به دروغ مدعی حفظ منافع ملت هستند

عضو جبهه پایداری با تاکید بر اینکه برجام موجب نابودی اقتصاد کشور شده است، گفت: «FATF» با دادن اطلاعات به دشمن، امنیت کشور را نابود می‌کند؛ اینکه برخی می‌گویند ما به دنبال حفظ منافع ملت هستیم یا نمی‌دانند «FATF» چیست یا درحال دروغ گفتن هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود نبویان شب گذشته در نشست بصیرتی که با عنوان « خود تحریمی ممنوع» در مسجد امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه اعضای قرارداد «FATF» ایران را تامین کننده مالی تروریست‌ها می‌دانند، اظهار کرد: در بیانیه عمومی جهانی «FATF» به این موضوع به صراحت اشاره شده است.

وی با بیان اینکه بعد از برجام ۱۷۸ فرد و نهاد همچنان در تحریم باقی ماندند، اضافه کرد: این افراد از نظر دشمن در حوزه تروریست، موشکی و نقض حقوق بشر نقش دارند به همین علت همچنان تحریم خواهند ماند؛ در قطعنامه ۲۲۳۱ نیز به صورت صریح آمده است که ۲۳ نفر و ۶۱ نهاد ازجمله فریدون عباسی، محمدرضا نقدی، قاسم سلیمانی همچنان تحت تعقیب باقی خواهند ماند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اساس قرارداد «FATF» دستورات دشمن در راستای پولشویی به صورت کامل باید در کشور ایران اجرا شود عنوان کرد: بعد از اجرایی شدن «FATF» جمع‌آوری پول‌های مردمی که به صورت داوطلبانه برای کشورهای عضو جبهه مقاومت انجام می‌شود نیز جرم خواهد بود.

نبویان اشتراک‌گذاری اطلاعات مالی با دشمن بدون هیچ محدودیتی را از جمله مشکلات قرارداد «FATF» دانست و عنوان کرد: بر اساس این قرارداد اگر دادگاهی در آمریکا، انگلستان و فرانسه افرادی همانند سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردند، ایران اسلامی نیز باید نهایت همکاری قضایی را با این دادگاه‌ها داشته باشد.

وی انجام عملیات مخفیانه توسط دشمن و ارائه دسترسی به سیستم‌های یارانه‌ای به معنای فروش همه اطلاعات کشور را از جمله دیگر مشکلات «FATF» برشمرد و ادامه داد: اگر روال به درخواست دشمن جلو رود، ‌در مجلس تعریف جدیدی از تروریست را مصوب می‌کنند که بر اساس آن سردار قاسم سلیمانی به‌عنوان رئیس تروریست‌ها شناخته می‌شود.

عضو جبهه پایداری با تاکید بر اینکه برجام موجب نابودی اقتصاد کشور شده است، مطرح کرد: «FATF» با دادن اطلاعات به دشمن، امنیت کشور را نابود می‌کند؛ اینکه برخی می‌گویند ما به دنبال حفظ منافع ملت هستیم یا نمی‌دانند «FATF» چیست یا درحال دروغ گفتن هستند؛ بعد از پذیرفتن و پیوستن به جمع کشورهای تابع ما باید همه موارد این قرار داد را به صورت کامل اجرایی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس موضوعی که در قراردادی «FATF» مطرح شده است، اگر هر چه گفتند را انجام دهیم در نتیجه اعضای «FATF»  گام‌های بعدی برای برقراری ارتباط بانکی با ایران را دنبال خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.