معمار کبیر انقلاب با بینش عرفانی و اخلاقی به سیاست انقلاب را پیش برد

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان گفت: آموزش و پرورش قلب تپنده کشور و معلمان قلب تپنده آموزش و پرورش است. ابراهیم رفیعی، رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه در رابطه با هدف اصلی انسان در زندگی گفت: ما به عنوان هدف اصلی باید رشد و […]

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان گفت: آموزش و پرورش قلب تپنده کشور و معلمان قلب تپنده آموزش و پرورش است.

ابراهیم رفیعی، رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه در رابطه با هدف اصلی انسان در زندگی گفت: ما به عنوان هدف اصلی باید رشد و تعالی انسان و رشد مکارم اخلاقی را پیگیری کنیم.
وی در رابطه با نقش آموزش و پرورش در کشور، بیان داشت: قلب تپنده ارگان های مختلف و کشور آموزش و پرورش و هسته اصلی آموزش و پرورش، معلمان هستند.
ابراهیم رفیعی ضمن اشاره به این موضوع که آموزش و پرورش وظایف مهمی در این انقلاب و کشور دارد، اظهار داشت: معلمان و آموزش و پرورش باید در جهت تقویت، باز تولید و ترویج قدرت اسلامی و ایرانی و تحول آفرینی در تمام وجوه تمام سعی و تلاش خود را انجام دهند.
وی در ادامه با بیان این که امروز مدارس ما باید کانون هایی برای تعامل بخشیدن به محیط خانواده و اجتماع داشته باشیم، متذکر شد: دانش آموزان در مدرسه باید یاد بگیرند که مهارت ها و سبک زندگی را به شکل ایرانی و اسلامی تمرین کنند و بر مبنای راه امام و اسلام مسیر زندگی خود را مشخص بنمایند.
رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان ضمن اشاره به این که تمام دولت های روی کار آمده از بین خود و بطن خود ملت روی کار آمده است، تصریح کرد: بر مبنای تعالیم اسلامی و سنن بزرگان دین ما ملت و دولت از یک هویت مشترک برخوردارند و همه دولت های برآمده از نظام جمهوری اسلامی از بین خودمان بوده است.
وی در پایان با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با شعار روشن اندیشی و بیداری اسلامی انقلاب را به وجود آورد خاطر نشان کرد: معمار کبیر انقلاب با بینش عرفانی و اخلاقی به سیاست انقلاب را پیش برد چرا که او مفهوم قدرت سیاسی را با باز تعریفی اخلاقی و عالمانه و رحمانی جز شعار های اصلی انقلاب قرار داد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.