فرماندار شهرستان بهارستان:

اصلاح شبکه آبرسانی بهارستان تا پایان سال جاری صورت می گیرد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: به کمک شرکت آب و فاضلاب استان تهران طرح اصلاح شبکه آبرسانی بهارستان تا پایان سال 96 انجام می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرستان بهارستان از گذشته با مشکلاتی در شبکه آب و فاضلاب خود روبه رو بوده است، و مسئولین بارا قول بهبود شرایط را به شهروندان بهارستانی داده‌اند، اما با گذشت ماه‌ها از وعده‌های داده شده، بازهم مشکلاتی نظیر قطعی آب و کیفیت آب در سطح شهرستان وجود دارد، به گونه‌ای که بسیاری از شهروندان به خرید آب از آب فروشن روی آورده‌اند.
به همین دلیل گفت‌و گویی با بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با شرایط شبکه آب و فاضلاب بهارستان و وضعیت رسیدگی به آن انجام گردید.
فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به ضعف زیرساخت‌های شبکه آب و فاضلاب شهرستان در برخی نقاط، بیان داشت: در حدود یکصد میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های آب و فاضلاب شهرستان بهارستان اختصاص داده شده است، تا مشکلات موجود در این زمینه رفع گردد.

وی همچنین باتاکید بر پیگیری‌های مکرر فرمانداری بهارستان در رابطه با اختصاص اعتبار، گفت: پیگیر تخصیص اعتبارات دیگر برای بهبود شرایط سایر زیرساخت‌های سطح شهرستان هستیم، و به امید خدا بهارستان روز به روز پیشرفت بیشتری خواهد داشت.

سلیمان‌پور در تشریح نحوه تخصیص این مبلغ، اذعان داشت: این مبلغ توسط سازمان برنامه و بودجه استان تهران برای رسیدگی به مشکلات شبکه آب و فاضلاب شهرستان بهارستان اختصاص یافته است .

وی در ادامه با بیان اینکه با این اعتبار طرح‌های اصلاح شبکه آبرسانی و ارتقای کیفیت آب شهرستان تا پایان سال جاری انجام می شود، تصریح کرد: با اجرای این طرح که با مساعدت شرکت آب و فاضلاب استان تهران عملیاتی می شود، تحولی بزرگ در آب و فاضلاب شهرستان بهارستان ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.