مراسم افتتاحیه طرح آموزش عملی “نماز کلید بهشت” در بهارستان برگزار شد+ تصاویر

مراسم افتتاحیه طرح آموزش عملی “نماز کلید بهشت” با حضور رئیس کل اداره سواد آموزی شهرستان‌های استان تهران و جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مراسم افتتاحیه طرح آموزش عملی “نماز کلید بهشت” با حضور طاهرخانی بخشدار بخش گلستان، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان، شهریاری رئیس کل اداره سواد آموزی شهرستان‌های استان تهران، لطفی مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستانو جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و استانی در سالن  اجتماعات مدرسه قدیرلو برگزار شد.

این مراسم که در قالب افتتاحیه طرح سواد آموزی برگزار گردید، با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، و در ادامه مراسم مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با عرض خیرمقدم به حاضرین در مراسم، بیان داشت: به لطف خدا و با همکاری همه جانبه همکاران در بخش سواد آموزی رتبه نخست استان تهران را دریافت کرده‌ایم.

پس از سخنرانی ناصر لطفی و پخش بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب، امام جمعه بخش گلستان برای شرکت کنندگان در مراسم سخنرانی کرد، وی با اشاره به آیات و روایاتی از قرآن کریم، تصریح کرد: آموزش و پرورش موتور سعادت یک کشور محسوب می شود، و سواد آموزی برای بی‌سوادان و کم‌سوادان نعمت بزرگی به شمار می رود.

سخنران انتهای مراسم افتتاحیه، رئیس کل اداره سواد آموزی شهرستان‌های استان تهران بود که نکاتی را در رابطه با شرایط سواد آموزی و رایگان بودن آن در سطح کشور بیان کرد، و از مردم درخواست کرد تا در کلاس‌های سواد آموزی شرکت کنند.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از سواد آموزان نمونه شهرستان بهارستان توسط مسئولین تقدیر و تشکر به عمل آمد، تا انگیزه‌ای برای تلاش بیشتر به سواد آموزان داده شود.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.