خادمین حرم قدس رضوی میهمان مردم بهارستان + تصاویر

صبح روز پنج شنبه خادمین حرم امام رضا (ع) وارد شهرستان بهارستان شدند، که در ابتدای حضور خود با استقبال پرشور و عاشورایی شهروندان بهارستانی روبه رو شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح پنج‌شنبه، دوازدهم مرداد ماه رأس ساعت هشت صبح چهار تن از خادمین حرم امام رضا (ع) به همراه پرچم بارگاه قدس رضوی به شهرستان بهارستان آمدند که با استقبال باشکوه از طرف مردم عاشورایی بهارستان در جشن میلاد امام رضا (ع) در میدان هفت تیر نسیم شهر رو به رو شدند.

پس از پایان مراسم استقبال و جشن، خادمین حرم به عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام نسیم شهر رفتند که در آن مکان نیز مردم بسیاری برای زیارت پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) آمده بودند و خادمین حرم با نمک های متبرک حرم علی بن موسی الرضا از آنها استقبال کردند؛ مراسم عطرافشانی نیز با حضور ائمه جمعه دو بخش بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مسئولین برگزار گردید.

با اتمام عطر افشانی مزار شهدا خادمین حرم امام رضا (ع) به همراه مهدی علمدار فرمانده سپاه شهرستان بهارستان، محمدی رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستانی به ملاقات خانواده‌های شهدای مدافع حرم بهارستانی و همچنین بازدید از مناطق و خانواده‌های محروم شهرستان رفتند که می توان گفت این ملاقات ها هدف اصلی خادمان حرم برای حضور در شهرستان عاشوراییان بود، لازم به ذکر است که مسئولین قول‌هایی نیز در ارتباط با بهبود شرایط معیشتی خانواده‌های محروم دادند.

پس از بازدید از خانواده های شهدا و محرومین، خادمین حرم علی بن موسی الرضا (ع) به مزار شهدای شهرستان بهارستان رفته و در کنار مردم، مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا را برگزار نمودند.

در ادامه خادمین حرم امام رضا (ع) به همراه جمعی از مسئولین در جشن دیگری به مناسب میلاد باسعادت علی بن موسی الرضا (ع) در روستای همدانک شرکت کردند، که با استقبال بی‌سابقه شهروندان بهارستانی روبه رو شد.

همچنین گفتنی است که خادمین سفر کرده به شهرستان بهارستان، طی مراسمی با شعرای این شهرستان دیدار کردند، و شعرای حاضر در مراسم به شعرخوانی‌های انقلابی و در وصف امام رضا (ع) پرداختند.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.