شهردار شهرگلستان:

بازار میوه و تره‌بار عطر یاس بیش از ۵۰ شغل مستقیم ایجاد می کند

شهردار شهرگلستان گفت: با افتتاح بازار میوه و تره‌بار عطریاس در شهریورماه سال جاری، بیش از 50 شغل به صورت مستقیم ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در عصر حاضر این موضوع که میادین میوه و تره‌بار رویکرد مهمی را در تنظیم بازار دارند، برای همه اثبات شده است، و در واقع این میادین نقشی دوگانه را ایفا می کنند، به این شکل که از یک طرف نقش حمایتی خود را به عنوان بازاری برای محصولات ارائه شده نسبت به تولیدکنندگان داشته و از طرف دیگر سبب به تعادل رسیدن قیمت‌ها و عرضه محصولات با قیمت‌های مناسب برای مصرف کنندگان می شوند.

بر اساس این گزارش، بهروز کاویانی شهردار شهرگلستان با اشاره به ساخت دو بازار میوه و تره‌بار در سطح شهر، اذعان داشت: شهرستان بهارستان از نظر داشتن بازارهای میوه تره‌بار از گذشته دارای کمبود بوده و مردم در سطح شهرستان همیشه با اختلاف قیمت میوه و سبزیجات روبه رو هستند، که این امر سبب نارضایتی شهروندان به ویژه در بخش گلستان شده است.

وی در ادامه با تاکید بر توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر مهار گرانی، تصریح کرد: بازار میوه و تره‌بار عطر یاس در بلوار شهید ابدام شهرگلستان در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بهارستانی، تکمیل شده و در هفته دولت سال جاری در شهریورماه به بهره برداری خواهد رسید تا شهروندان بتوانند با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، میوه، سبزیجات و مایحتاج عمومی خود را با قیمتی مناسب و تعیین شده خریداری نمایند.

کاویانی همچنین به اهمیت سرمایه گذاری و استفاده از توان و ظرفیت بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: عملیات احداث اولین بازار روز شهر گلستان به نام عطر یاس با مشارکت بخش خصوصی به متراژ ۲۰۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروردین ۹۶ آغاز و در کمترین مدت ممکن به پیشرفت ۱۰۰ درصدی رسید، که این امر نیز در منطقه کم‌نظیر می باشد.

وی در پایان باتوجه به نام گذاری سال جاری به «اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حمایت‌های مسئولین به ویژه بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان و اعضای شورای اسلامی شهر خاطرنشان ساخت: با افتتاح بازار میوه و تره‌بار عطر یاس علاوه بر ایجاد درآمد پایدار برای شهر، بیش از ۵۰ شغل مستقیم ایجاد می شود، که برای اجرای پروژه‌های بعدی امیدوار کننده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.