۸ واحد صنفی متخلف در بهارستان شناسایی و پلمب شد

در طول روزهای گذشته از ماه جاری بالغ بر 8 واحد صنفی متخلف در حوزه بهداشتی در سطح شهرستان بهارستان شناسایی و پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در راستای نظارت‌های مستمر و همچنین پیگیری‌های صورت گرفته توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، از ابتدای مهر ماه سال جاری تا به امروز، بالغ بر ۸ واحد صنفی متخلف بهداشتی شناسایی و پلمب شدند.

بنابر این گزارش، واحدهای صنفی متخلف مذکور شامل چهار واحد اغذیه، یک واحد طباخی، یک واحد قنادی، یک واحد تالار پذیرایی و یک واحد نانوایی لواشی می باشند که توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پس از انجام بازرسی، پلمب شدند.
بازرسـان بهداشت محیط این شبکه با هدف بهبود و ارتقاء سـطح سلامت شهروندان، با جدیت

گفتنی است که بنابه گفته کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، این شبکه بر تمامی واحدهای تحت پوشـش نظارت مستمر داشته و در صورت شناسایی واحدهای متخلف برابر مقررات و با جدیت کامل با آن‌ها برخورد می شود.

بدون تردید اقدامات نظیر پلمب‌های صورت گرفته در ماه جاری می تواند به افزایش کیفیت بهداشت و سلامت در سطح شهرستان کمک نماید و مطمئناً استمرار این بازرسی‌ها و برخورد جدی با متخلفان از مطالبات اصلی شهروندان بهارستانی به شمار می رود که نیازمند توجه ویژه مسئولین مربوطه می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان بهارستانی م یتوانند در راستای همکاری با شبکه بهداشت و درمان بهارستان در صورت رویت هرگونه تخلف بهداشتی در سطح شهرستان، با سامانه رسیدگی به شکایات ۱۹۰ تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی موضوع و بازرسی محل مورد نظر توسط کارشناسان این شبکه اقدام شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.