دانش آموزان نسیم شهری در جشن رأی اولی ها/ برگزاری مراسم رأی اولی ها در بخش بوستان

در حدود سه هفته مانده به انتخابات، جشن رأی اولی ها برای دانش آموزان بخش بوستان شهرستان بهارستان، با حضور فرماندار بهارستان، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 و جمعی دیگر از مسئولین برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل بهارستانه، همزمان با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، جشن بزرگ رأی اولی ها ویژه دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان بهارستان در نسیم شهر برگزار شد.
این مراسم با حضور بیژن سلیمان پور فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان، بنار رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده امام جمعه بخش بوستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات سجادیه نسیم شهر با هدف آگاهی دادن به دانش آموزان رأی اولی در رابطه با نحوه انتخاب درست در انتخابات برگزار گردید.

مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از قاریان دانش آموز آغاز گردید، و پس از پخش چند فیلم کوتاه در رابطه با انتخابات، فرماندار شهرستان بهارستان برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد، وی در این همایش اظهار داشت: جوانان و رأی اولی ها باید سفیران اندیشه و تفکر تحول خواهی در جامعه باشند.

وی در ادامه ضمن اشار به اهمیت حضور رأی اولی ها در پای صندوق های رأی، گفت: رأی اولی ها باید نقش خود را فراتر از یک رأی برای مشارکت آحاد مردم در انتخابات ایفا کنند، و اولین حضور رسمی خود را در تعین آینده و مسیر کشور با حماسه آفرینی و البته انتخاب درست همراه کنند.

در پایان لازم به ذکر است که انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، که در این مراسم تاکید فراوانی به حضور مردم شهرستان بهارستان در این روز در پای صندوق های رأی شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.