شهردار شهرگلستان:

اولین سرای محله شهر گلستان در شهرک امام حسین (ع) احداث می شود

شهردار شهرگلستان گفت: نخستین سرای محله شهرگلستان در شهرک امام حسین (ع) احداث می شود، که گود برداری آن نیز انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار شهرگلستان در رابطه با ساخت اولین سرای محله گلستان، گفت: احداث سرای محله در شهر گلستان در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و در سه طبقه در دستور کار شهرداری قرار دارد، که  گود برداری آن انجام شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به لزوم ساخت سرای محله در شهرگلستان بیان داشت: هدف از ساخت سرای محله به عنوان یک فضای فرهنگی و آموزشی، ساماندهی و توسعه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در سطح محلات شهر می باشد، که پیش از این اولین سرای محله شهرستان بهارستان در شهرصالحیه ساخته شده است.

بهروز کاویانی با بیان این امر که در دنیای امروز، وجود سرای محله در هر شهری نوعی نیاز محسوب می گردد، تصریح کرد: سراهای محله کانون مناسبی برای گردهمایی شهروندان آن محله، ملاقات های رو در رو، توسعه برخوردهای اجتماعی، بیان مشکلات محله و حل مشکلات هر محل از طریق شهروندان همان محل می باشد، که به شکلی همکاری شهروندان با مجموعه مدیریت شهری به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت های شهر در زمینه هی مختلف در برنامه های شهرداری گلستان می باشد، تصریح کرد: ساخت سرای محله در مناطق مختلف شهر گلستان به عنوان گامی ارزشمند در راستای توسعه زیرساخت های فرهنگی و رشد مقوله فرهنگ به شمار می رود.

شهردار شهر گلستان در پایان باتوجه به اینکه سراهای محله بیشتری باید در سطح شهر ساخته شود، خاطر نشان ساخت: سرای محله شهرک امام حسین (ع) اولین سرای محله شهر گلستان می باشد، که با اعتبار اولیه ۱۵ میلیارد ریال در حال احداث می باشد، و امیدوارم که سراهای محله دیگر نیز در ادامه این پروژه احداث شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.