امام جمعه گلستان:

دولت اسلامی باید مصون از نفوذ باشد

امام جمعه گلستان گفت: دولتمردان در بحث نفوذ دقت کنند که مبادا حتی یک نفوذی در راس کار قرار بگیرد و به کشور آسیب بزند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در گفتگو با خبرنگار بهارستانه ضمن گرامی داشت هفته دولت، گفت: در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ دوتن از خدمتگزار ترین دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست منافقین کوردل در ساختمان نخست وزیری به مقام والای شهادت رسیدند و ما این روز را به عنوان روز دولت انتخاب کردیم تا همیشه یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر در دل ما بماند.
وی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای دولت اشاره کرد و افزود: یکی از سفارشات مهم رهبر معظم انقلاب توجه جدی به عدل و انصاف اجتماعی است چرا که این تنها راه مردمی بودن دولت ها است.
سید مرتضی صفایی کاهش تورم را به عنوان یکی از شاخص های مهم دولت ها دانست و بیان کرد: یکی دیگر از سفارشات همیشگی امام خامنه ای (مدظله العالی) بحث کاهش تورم بوده است که ایشان از دولت خواستند در خصوص این موضوع عنایت بیشتری داشته باشند و از این موضوع هرگز غافل نشوند.
وی با بیان این موضوع که نفوذ تنها راهی است که دشمنان می توانند به ما مستقیم ضربه بزنند، ادامه داد: دولتمردان در بحث نفوذ دقت کنند که مبادا حتی یک نفوذی در راس کار قرار بگیرد و به کشور آسیب بزند.
امام جمعه شهر گلستان در ادامه به بحث مدیریت فرهنگی از سوی دولت اشاره کرد و گفت: مسائل فرهنگی یکی دیگر از راه هایی است که دشمنان تلاش می کنند از طریق آن به ما ضربه بزنند و این موضوع تا حدی جدی است که رهبر انقلاب می فرمایند من از دغدغه مسائل فرهنگی خیلی شب ها تا صبح نمی توانم بخوابم و خیلی نگران بحث فرهنگی در نسل های جوان هستم.
وی در ادامه، عنوان کرد: مهم ترین نکته ای که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به آن اشاره داشتند انقلابی بودن مدیران، دولتمردان و تمام مردم ایران است زیرا انقلابی بودن آنها جلوی بسیاری از مشکلات سیاسی و اقتصادی را در کشور خواهد گرفت.
سید مرتضی صفایی در پایان از زحمات تمامی دولت ها قدردانی کرد و گفت: در نظام جمهوری اسلامی فلسفه وجودی دولت ها خدمت رسانی به مردم است.
انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.