قطعی‌های مکرر برق در طول سه روز، مشکل تازه شهروندان گلستانی

در طول یه روز گذشته بخش‌های مختلف شهرگلستان بارها دچار قطعی برق به مدت زمان‌های متفاوت شد، که این امر سبب نارضایتی شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در دنیای امروز تمام انسان‌ها برای انجام کارهای روزمره خود و برقراری ارتباط با یکدیگر از تکنولوژی‌هایی استافده می کنند که همگی نیازمند برق بوده و در نبود برق زندگی انسان به طور قطع دچار معضل می گردد و مسکلات بسیاری برای افراد در طول روز به وجود می آید.

شهرستان‌های محروم به ویژه در اطراف کلان‌شهرها معمولا مشکلاتی نظیر قطعی برق، آب و گاز را دارند و گاها شبیه به روستاهای دور افتاده می باشند، با اینکه تنها چند کیلومتر تا شهرهای بزرگی نظیر تهران فاصله دارند، شهرستان بهارستان که بعضی مواقع دچار مشکلات قطعی برق و آب می شد، نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مشکلات قطعی برق در شهرگلستان که یکی از شهرهای بهارستان می باشد، به تازگی افزایش یافته است، و شهروندان گلستان در طول سه روز گذشته بارها شاهد قطعی‌های برق کوتاه و بلند مدت در بخش‌های مختلف شهر و ساعات مختلف روز بوده‌اند، و این امر سبب نارضایتی ساکنین شده است.

بنابر این گزارش با آغاز دوره پنج شوراهای اسلامی شهر، تمام شهروندان شهرگلستان انتظار بهتر شدن شرایط را از منتخبین خود داشتند، اما با این حال در طول چند روز گذشته تنها خاموشی‌های پی در پی نصیبشان شده است.

در ادامه ناگفته نماند که در این بین با قطعی‌های برق که سبب کارنککردن پمپ‌های آب منازل و در نتیجه کاهش چشم‌گیر فشار آب شده است، بازار آب فروشان بهارستانی به شدت گرم شده است، چرا که در اکثر منازل شهرگلستان فشار آب بدون استفاده از پمپ‌های آب به قدری ضعیف است که شستن خالی دست‌ها نیز گاها ممکن نمی باشد.

رفع مشکلاتی که سالهاست دامن‌گیر شهروندان شهرگلستان می باشد، نیازمند همکاری ارگان‌های مربوطه با شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد، و باید دید آیا منتخبین مردم در پنجمین دوره شورا اقدامی برای آغاز این همکاری خواهند داشت یا خیر.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.