معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری بهارستان:

طرح کارورزی دانش آموختگان در سطح بهارستان به اجرا در می آید

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری بهارستان گفت: طرح کارورزی دانش آموختگان، طرحی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان، بیان داشت: راهکارهایی برای پیگیری و اجرای دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات اشتغال در روستاها در طول این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی همچنین با تاکید بر مصوبات این جلسه و قوانین موجود، تبیین کرد: مطابق دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات اشتغال در روستاها واحدهای تولیدی (صنعتی و صنفی و کشاورزی) که در روستاها فعالیت داشته و زمینه اشتغال را فراهم نمایند، تسهیلاتی تا سقف بیست میلیارد ریال پرداخت خواهد شد.

علامی در رابطه با سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: در این زمینه همکاری همه دستگاه‌های اجرایی مورد نیاز است، تا طرح کارورزی دانش آموختگان که طرحی اقتصادی به شمار می رود، در مسیر درست انجام گردد.

وی در ادامه با بیان اهداف طرح کارورزی دانش آموختگان، اذعان داشت: این طرح با هدف افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش آموختگان از طریق مهارت و تجربه در محیط کاری برای ورود به بازار کار، ایجاد انگیزه، کارآفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان، ارتقاء صلاحیت حرفه‌ای دانش آموختگان و فراهم ساختن زمینه انتقال دانش از دانش آموختگان به بنگاه‌های اقتصادی انجام می شود.

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری در پایان باتوجه به مهیا شدن همه امکانات برای اجرایی شدن طرح کارروزی دانش آموختگان در شهرستان بهارستان، خاطر نشان کرد: دانش آموختگان و همچنین حامیان بنگاه‌های اقتصادی و کارآفرینان می توانند با مراجعه به سایت karvarzy.ncls.jov.ir در این طرح ثبت نام نموده و از امکانات در دسترس قرار گرفته نهایت استفاده را ببرند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.