۷ واحد صنفی متخلف در بهارستان شناسایی و پلمپ شد

واحدهای صنفی متخلف پخت و توزیع غذا طی گشت مشترک ادارات بهارستانی در این شهرستان شناسایی و پلمپ شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در ادامه اجرای طرح‌های مشترک بازرسی واحدهای صنفی در شهرستان بهارستان، این بار واحدهای صنفی پخت و توزیع مواد غذایی در این شهرستان مورد بازدید و بررسی تیم بازرسی مشترک قرار گرفتند.

گفتنی است که این تیم بازرسی شامل مأموران شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، نمایندگان نیروی انتظامی شهرستان، نمایندگان اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بود، که از واحد صنفی پخت و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان بازدید به عمل آورد.

بنابر این گزارش طرح فوق در راستای نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز پخت و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان اجرا گردید که در طول اجرای آن، ۷ واحد تهیه و توزیع مواد غذایی به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی پلمپ شدند.

این واحدهای صنفی که درپی اخطاریه‌های ابلاغ شده مبنی بر رفع مشکلات بهداشتی موجود اقدامی انجام نداده بودند، به دستور مقام قضایی توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در معیت نیروی انتظامی شهرستان پلمپ شدند.

اجرای چنین طرح‌هایی به جهت مبارزه با تخلفات بهداشتی بنا به وعده قبلی مسئولان بهارستانی در سال جاری در سطح شهرستان شدت گرفته است و بسیاری از واحدهای صنفی متخلف در این شهرستان شناسایی و پلمپ شده‌اند.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان شهرستان بهارستان از عملکرد مسئولان شهرستانی در زمینه برخورد با واحدهای صنفی متخلف رضایت دارند و این اقدام را حرکتی مثبت در جهت حفظ سلامت و بهداشت جامعه می دانند، چراکه عرضه مواد غذایی ناسالم و غیربهداشتی می تواند سلامت جامعه را به خطر بیاندازد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.