تقدیر مسئولین نسیم شهر از کارکنان روابط عمومی مجموعه مدیریت شهری+تصاویر

شهردار نسیم شهر به همراه امام جمعه بخش بوستان و جمعی دیگر از مسئولین در نشستی دوستانه از کارکنان روابطه عمومی شهرداری تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد اسماعیل جانعلی زاده شهردار نسیم شهر، حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن زاده امام جمعه نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهری به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات ضمن نشست و دیدار صمیمانه با مسئول و کارکنان روابط عمومی شهرداری، با اهدای لوح سپاس از آن ها تجلیل و تشکر به عمل آورردند.

شهردار نسیم شهر در این نشست ضمن اشاره به این امر که ارتباطات معقول و منطقی باید بر اساس ارزش های جامعه بنا و پی ریزی گردد، بیان داشت: ارتباطات عمده ترین عامل توسعه انسانی است، و روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر می باشد.

وی همچنین روز روابط عمومی را به کارکنان این بخش تبریک گفت، و تصریح کرد: کارکنان روابط عمومی با صداقت، شجاعت و امانت داری ضمن حفظ مصالح سازمان و منافع همگنان در جهت انجام رسالت خطیر هیچگاه دست از تلاش برنمی دارند.

در ادامه این نشست حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد محسن زاده ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات، گفت: روابط عمومی ها می توانند به شایستگی اقدامات ارگان ها را به تصویر بکشند، که این کار بزرگ و مسئولیتی سنگین می باشد.

وی در پایان باتوجه به اینکه روابط عمومی در هر اداره ای لازم و پراهمیت می باشد، خاطرنشان کرد: در واقع روابط عمومی بخش پیشانی هر اداره است و حتی می توان گفت روابط عمومی ها ویترین هر اداره می باشند، که عملکرد و اقدامات آن اداره را می بایست به نمایش بگذارند و اگر روابطه عمومی کم کاری نماید انگار که آن اداره هیچ کاری انجام نداده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.