نمی شود هر کسی که از مادرش قهر کرد در انتخابات ثبت نام کند

امام جمعه گلستان گفت: یکی از مشکلاتی که شورای نگهبان با آن مواجه بود نام نویسی ۱۲ هزار نفر در انتخابات امسال بود. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، امروز حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان در خطبه دوم نماز جمعه این شهر ضمن تسلیت وفات شهادت گونه […]

امام جمعه گلستان گفت: یکی از مشکلاتی که شورای نگهبان با آن مواجه بود نام نویسی ۱۲ هزار نفر در انتخابات امسال بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، امروز حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان در خطبه دوم نماز جمعه این شهر ضمن تسلیت وفات شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه (س)، در ابتدا بابت حضور حجت الاسلام و المسلمین سید صالح یاسینی رئیس شورای هماهنگی ائمه جمعه استان تهران در نماز جمعه گلستان ، تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه با اشاره به به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مجریان برگزاری اتخابات، یادآور شد : مردم مواظب باشند افراد صالح را انتخاب نمایند و به کسی که کشور به دست دشمن می سپارد رای ندهند .کسانی هم که نظام را قبول ندرند هم رای بدهند چون این کشور برای آنها نیز هست البته این به این معنا نیست که به کسی که نظام را قبول ندارد رای بدهیم و او را به مجلس بفرستیم.
امام جمعه گلستان در ادامه اضافه کرد: بایستی مر قانون رعایت شود، آنان که به قانون اهانت و به شورای نگهبان کم لطفی می کنند بایستی دقت داشته باشند که کشور برای آنهاست.
وی همچنین با اشاره به تعداد زیاد ثبت نام کنندگان در انتخابات، تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که شورای نگهبان با آن مواجه بود نام نویسی ۱۲ هزار نفر در انتخابات امسال بود، سوال اینجاست که این همه ثبت نام کنندگان را چگونه می توان رسیدگی کرد؟ این طورز نمی شود که هر کس از مادرش قهر کرده است در انتخابات نام نویسی کند، اگر دفعه بعد ۲۰هزار نفر ثبت نام کردند چه باید کرد؟ باید قانون راحلی برای این مسئله بیاندیشد.
حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی در ادامه به مسئله برجام نیز اشاره داشت و بیان داشت : برجام حادثه مهمی است البته نه به این معنا که تمام خواسته های ما برآورده باشد ،در هر حال ما به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه خسته نباشید می گوییم.
وی هشدار داد : البته یک عده سعی می کنند طوری وانمود کنند که آمریکا در قضیه برجام به ما لطف کرده است ، هرگز آمریکا به ما لطفی نکرده و این موفقیت همه حاصل تلاش های دانشمندان و هسته ای ومقاومت مردم و رهنمود های رهبر انقلاب است.
امام جمعه گلستان دوباره به مسئله انتخابات پرداخت و توصیه کرد :سعی کنید افرادی را در انتخابات انتخاب نمایید که افرادی صالح و متدین باشند و نظام را قبول داشته باشند و به این فکر نباشید که چه کسی بیشتر شام می دهد تا به او رای بدهید !
وی در پایان هم به افتتاح مهد آدینه در مجاورت مصلی شهر گلستان اشاره داشت و افزود : مهد آدینه برای پرکردن اوغات فراغت و با هدف آموزش برای کودکان و نونهالان دایر شده است ونماز گزاران از این پس می توانند فرزندان خود را درون مهد بگذارند و خود به مصلی بیایند البته جا دارد بدانید که مربیان این مهد همه از قم برای ما اعزام می شوند و من همه اینجا از همه این عزیزان تشکر می کنم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.