ایستگاه های آتش نشانی نسیم شهر به نام شهدای آتش نشان نام گذاری شد

در جلسه ای که در مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر، با حضور مسئولین برگزار گردید، طرح نام گذاری ایستگاه های آتش نشانی به نام شهدای آتش نشان به اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، از هفته ها قبل در سطح شهرستان بهارستان در بین مردم و مسئولین صحبت از نامگذاری یکی از ایستگاه های آتش نشانی بهارستان به نام شهدای آتش نشان، به پاس قدر دانی و زنده نگه داشتن یاد این شهدا بود، که این موضوع در جلسات مختلف نیز مطرح و بررسی شد، و وعده هایی در این رابطه به مردم ولایتمدار بهارستان داده شده بود.

در نهایت طی برگزاری جلسه شورای نامگذاری در اتاق جلسات مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر، این طرح در نسیم شهر برای ادای احترام به خانواده های شهدای آتش نشان و تقدیر از زحمات تمام آتش نشانان به اجرا در آمد.

گفنی است که این جلسه با حضور حسین حبیبی جانشین فرمانده سپاه شهرستان بهارستان، معاون شهردار نسیم شهر و برخی از رؤسای ادارات و اعضای شورای نامگذاری برگزار گردید، که پس از بحث و تبادل نظر و نامگذاری برخی معابر و اماکن فاقد نام، در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره و رشادت های شهدای آتش نشان ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نسیم شهر به نام شهدای آتش نشان نامگذاری شد.

بنابر این گزارش همچنین ساختمان شماره ۲ آتش نشانی واقع در اورین شهرک جعفری به نام شهید محمد حسین جعفری شهید ۱۷ ساله اهل زنجان و ساختمان شماره ۳ آتش نشانی واقع در حصارک پایین ابتدای خیابان کشاورز به نام شهید آتش نشان علی امینی نامگذاری گردید.

در پایان لازم به ذکر است که پیش از این، مردم شهرستان بهارستان بارها در مقابل ساختمان های آتش نشانی سطح شهرستان با شاخه های گل حاضر شدند، و با اهدای گل هم از زحمات آتش نشانان تشکر کردند، و هم یاد و خاطره شهدای آتش نشان را در طول این مدت زنده نگه داشته اند.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.