رئیس کلانتری ۱۲ بوستان:

قاتل جوان نسیم شهری دستگیر شد/ با برهم زنندگان امنیت به شدت برخورد می کنیم

رئیس کلانتری ۱۲ بوستان گفت: قاتل جوان نسیم شهری تنها 2 ساعت بعد از وقوع حادثه توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بزرگانی رئیس کلانتری ۱۲ بوستان با اشاره به مرگ یک جوان بهارستانی در نسیم شهر، بیان داشت: قاتل این جوان نسیم شهری در کمتر از ۲ساعت توسط نیروی انتظامی شهرستان بهارستان دستگیر شد.

وی در تشریح جزئیات صورت گرفتن این قتل، گفت: در پی اعلام اهالی خیابان دوم نسیم شهر مبنی‌بر درگیری شدید بین چند جوان نیروهای انتظامی به محل مورد نظر جهت انجام بررسی‌های لازم اعزام شدند، و با بدن زخمی دو برادر مواجه شدند که متاسفانه برادر کوچک‌تر جان خود را از دست داده بود و برادر بزرگ‌تر هم با حال وخیم به بیمارستان جهت درمان منتقل شد.

بزرگانی در ادامه با بیان اینکه از سرعت عمل مأموران نیروی انتظامی رضایت دارد، تشریح کرد: بلافاصله بعد از بروز این حادثه با کمک سرگرد اسدی رئیس آگاهی شهرستان بهارستان نیروهای آگاهی و کلانتری فرد ضارب را تحت تعقیب قرار دادند و با گذشت کم‌تر از ۲ ساعت فرد ضارب دستگیر شد، که پس از طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی خواهد شد.

وی شهروندان را نیز در برقراری نظم در سطح شهر مسئول دانست، و اذعان داشت: از شهروندان نسیم شهری می خواهم، تا در صورت مشاهده مواردی نظیر مورد ذکر شده، بلافاصله پلیس را در جریان قرار دهند، تا از بروز چنین اتفاقاتی در سطح شهر جلوگیری شود.

رئیس کلانتری ۱۲ بوستان در پایان باتوجه به گشت‌زنی شبانه روزی نیروهای انتظامی در سطح شهرستان بهارستان، افزود: مردم شریف نسیم شهر و حومه بدانند که خادمین آن‌ها در کلانتری ۱۲ بوستان شبانه روز درحال گشت زنی و تامین امنیت مردم هستند و هرکسی بخواهد امنیت مردم را مورد خطر قرار دهد با برخورد شدید پلیس روبرو خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.