مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان:

مدرسه کمیساریا اول مهرماه به بهره برداری می رسد/ حضور خیرین در کنار نظام تعلیم و تربیت بسیار پراهمیت است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان گفت: خیرین مدرسه‌‌ساز بدون چشم‌داشتی به رفع مشکلات مدارس می پردازند، و از آن‌ها می توان به عنوان ایثارگران عرصه تعلیم و تربیت یاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ناصر لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در رابطه با اهمیت جذب خیرین در زمینه‌های مختلف در سطح شهرستان، اذعان داشت: باجذب خیر مدرسه‌ساز و تخصیص ۵ میلیارد ریال، مدرسه کمیساریا اول مهرماه ۹۶ به بهره برداری می رسد.

وی در ادامه باتشکر آقای صراف که یک خیر مدرسه‌ساز می باشد، تبیین کرد: می بایست خیرین مدرسه‌ساز را در کنار نظام تعلیم و تربیت نگه داشت، چرا که تاثیر به سزایی در سواد آموزی کودکان این کشور به ویژه در مناطق محروم دارند، که بدون هیچگونه چشم‌داشتی در حد توان خود برای آبادانی و پیشرف شهرها قدم برمی دارند.

لطفی با بیان اینکه خیرین در سطح شهرستان بهارستان همیشه فعال بوده و هستند، تصریح کرد: نظام تعلیم و تربیت جامعه به ویژه شهرستان بهارستان برای پاسخ دهی به نیازهای دانش آموزان در بخش آموزشی و مسائل تربیتی نیاز به حمایت همه جانبه دلسوزان از این عرصه مهم دارد.

وی خیرین مدارس در ساخت و آماده‌سازی فضاهای آموزشی دارای تلاش‌های جهادگونه‌ای دانست، و بیان داشت: از خیرین مدرسه‌ساز می توان به عنوان ایثارگران جامعه در عرصه تعلیم و تربیت نام برد، و امیدوارم که یک روز تمام کودکان امکان تحصیل و کسب علم را داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در پایان باتوجه به ساخت مدارس متعدد و رفع مشکلات دیگر مدارس سطح شهرستان بهارستان توسط این دلسوزان، افزود: از آخرین حرکات خیرین مدرسه‌ساز که در حال انجام است، می توان به یک مدرسه در شهرصالحیه که با کمبود فضای آموزشی روبرو بود، اشاره کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن احداث و به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.