مسئول ستاد نماز جمعه گلستان:

ستاد نماز جمعه گلستان به عنوان برترین ستاد استان انتخاب شده است/ در تمام مراسمات حضور مستمر داشته ایم

مسئول ستاد نماز جمعه گلستان گفت: فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف نظیر زمینه‌های فرهنگی و مذهبی داشته ایم، که از طریق شبکه‌های مجازی به اطلاع شهروندان رساندیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین نصراللهی مسئول ستاد نماز جمعه بخش گلستان با تبریک دهه کرامت، بیان داشت: ولایت فقیه در غیاب ولایت اهل بیت می باشد و نباید از آن دور باشیم، چرا که هر مشکلی که در کشور یا جهان به وجود می آید ریشه در دوری از ولایت فقیه دارد.

وی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها در روابط خود شیطنت هایی داشته اند، و درمان این شیطنت‌ها ایستادگی و مقابله مسئولین با آن است و اگر غیر از این باشد دشمن به ما حمله خواهد کرد.

حجت السلام والمسلمین نصراللهی در رابطه با فعالیت‌ها و دستاوردهای ستاد نماز جمعه بخش گلستان، تبیین کرد: در طول مدت دوسال خدمت بنده به عنوان مسئول ستاد نماز جمعه برخی از کارها که پیش از من آغاز شده بود، پایان یافته یا در حال تکمیل می باشند، و برخی امور تازه نیز آغاز گردیده اند، که از جمله آن‌ها می توان به تشریح و معرفی کتاب‌ها در نماز جمعه و ایجاد غرفه موقت فروش کتاب در داخل مصلی و غرفه دائم در جنب پارک الهیه اشاره کرد.

وی با بیان اینکه ستاد نماز جمعه بخش گلستان در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی که از نظر اجرایی مربوط به ستاد نبودند، نیز فعالیت مستمر داشته است، تصریح کرد: برای اجرای برنامه هایی همچون راهپیمایی روز قدس، ۲۲ بهمن و… هر آنچه تمام توان خود را گذاشته ایم.

مسئول ستاد نماز جمعه بخش گلستان، این ستاد را از سال گذشته تا امسال در استان و کشور پیشتاز دانست، و اذعان داشت: گزارشات برنامه‌ها در سایت‌ها و کانال‌های اطلاع رسانی همچون کانال ستاد نماز جمعه که قریب به ۳ هزار نفر عضو دارد در اختیار شهروندان قرار می گیرد، که همین امر نیز در انتخاب شدن ستاد امام جمعه بخش گلستان ب عنوان بهترین ستاد نماز جمعه در استان و کشور بی تاثیر نبوده است.

وی همچنین با تاکید بر گسترش زمینه‌های همکاری ستاد نماز جمعه با مسئولین شهرستانی، تصریح کرد: یکی دیگر از کارهایی که در دستور کار است دعوت از سخنرانان و مسئولین شهرستان و ایجاد مطالبه‌گری می باشد، تا گفت و گویی با مردم داشته باشند و مردم مطالبات خود را از آن‌ها بخواهند.

نصراللهی در پایان باتوجه به تشکیل هیئت رهروان ولایت خاطرنشان کرد: این هیئت در سطح شهرستان عاشورایی بهارستان که کم ترین تغذیه فرهنگی را داراست، تشکیل گردیده است، و دعوت از اساتید و مداحین برتر کشور در دستور کار آن قرار دارد، اما برخی حاشیه و مشکلاتی را در این رابطه ایجاد کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.