پیرمرد ۱۰۷ ساله کردستانی نامزد انتخابات شورا شد/ثبت‌نام فرد ۹۶ ساله برای انتخابات شورای بخش کرفتو دیواندره

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: «فیض‌الله فتحی» پیرمرد ۱۰۷ ساله اهل روستای پنجه‌سفلی بخش مرکزی شهرستان دیواندره همراه با همسر ۷۳ ساله خویش به نام «جهان عبداللهی» به‌عنوان نامزدهای انتخابات شورا ثبت‌نام کردند.

به گزارش بهارستانه به نقل از تسنیم، جعفر توان در سنندج اظهار داشت: «فیض‌الله فتحی» پیرمرد ۱۰۷ ساله اهل روستای پنجه‌سفلی بخش مرکزی شهرستان دیواندره همراه با همسر ۷۳ ساله خویش به نام «جهان عبداللهی» به‌عنوان نامزدهای انتخابات شورا ثبت‌نام کردند.

وی گفت: در شهرستان دیواندره گروه‌های مختلفی را برای مشارکت مردم بسیج کرده بودیم و زمانی که این گروه‌ها به روستاها مراجعه می‌کردند هر کدام به دنبال قشر خاص خود می‌رفتند و این کار باعث شد که این نفرات در روستاها شناسایی شوند.

فرماندار شهرستان دیواندره تصریح کرد: این پیرمرد ۱۰۷ ساله در چند روز گذشته برای پیگیری مشکلات راه روستایی پنجه‌سفلی به بخشداری مراجعه کرده بود و امروز نیز تصمیم گرفته بود که داوطلب انتخابات شورا شد.

وی گفت: هم‌اکنون پیرمرد ۹۶ ساله دیگری به نام «عباس امانی» در بخش کرفتو دیواندره نامزد انتخابات شده اما باتوجه به مشکل سامانه تاکنون موفق به ثبت‌نام وی نشدیم و پیگیر حل مشکل این نفر نیز هستیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.