فرماندار شهرستان بهارستان:

تمام مردم ایران پاسدار حریم ارزش ها و دستاورد های انقلاب اسلامی هستند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: اقدامات و فعالیت های دولت در سایه حضور پرشور و هوشمندانه ملت در تمام عرصه ها پررنگ تر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان در ارتباط با پیشرفت کشور از نظر توان برقراری امنیت و دفاع از خود گفت: امروز ایران اسلامی از پیشرفته ترین تجهیزات دفاعی، تسلیحات نظامی، زیر دریایی ها، پیشرفته ترین موشک ها به مدد خرد، اندیشه و هوش زکاوت فرزندان ملت برخوردار است، که سبب وجود آرامش و آسایش در منازل شده است.

وی ایران را قوی ترین کشور از نظر قدرت سیاسی و نظامی در منطقه خواند و تصریح کرد: وجود اتحاد، هدف مشترک و از همه مهم تر ایمان به اسلام و قرآن دلیل شکست دشمنان در نفوذ به کشور می باشد.

بیژن سلیمان پور در ادامه ضمن اشاره به نقش اساسی اتحاد ملت و دولت در مقابله با دشمنان بیان داشت: اقدامات و فعالیت های دولت در سایه حضور حداکثری، پرشور و هوشمندانه ملت در تمامی عرصه ها می باشد، که همه توطئه ها و برنامه های کشور های اروپایی و آمریکایی که برای ضربه زدن به ملت را در پیش گرفته بودند را خنثی نمود.

وی با بیان اینکه همه در برابر انقلاب و کشور مسئول هستیم، ادامه داد: همه ما باید مدافع و پاسدار حریم ارزش ها و دستاورد های انقلاب اسلامی و نظام باشیم، و با بهره گیری از سخنان مقام معظم رهبری کشور را به پیشرفت برسانیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان در پایان باتوجه به آگاهی ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان خاطرنشان کرد: هیچ ملتی در دنیا مثل ملت ایران هوشمندانه پای افتخارات ملی خود پایبند نبوده و همگی باید در صیانت از ارزش ها، آرمان ها، دستاورد ها و خون شهدای عزیزمان در صحنه باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.