مدیر اداره برق بخش بوستان:

بخش بوستان از مهم‌ترین مناطق برق استان تهران می باشد/ به ۹۲ هزار مشترک خدمت‌دهی می کنیم

مدیر اداره برق بخش بوستان گفت: منطقه برق منطقه بوستان به لحاظ وجود مراکز کنترل و مهندسی یکی از مناطق مهم برق استان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا لشکری مدیر اداره برق بخش بوستان با اشاره به پیشرفت‌های حاصل شده در گسترش خدمات‌دهی به شهروندان، گفت: در حال حاضر ۹۲ هزار مشترک از خدمات منطقه برق بخش بوستان بهر‌مند شده‌اند، که آمار رضایت بخشی به شمار می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه اداره برق بخش بوستان کاملاً از استانداردهای موجود پیروی می کند، اظهار داشت: منطقه برق منطقه بوستان به لحاظ وجود مراکز کنترل و مهندسی یکی از مناطق مهم برق استان می باشد.

لشکری همچنین در رابطه با گستردگی منطقه برق بوستان، تبیین کرد: مرکز کنترل دیسپاچینگ برق شهرستان‌های رباط کریم، اسلامشهر و شهرهای پرند و چهاردانگه و همچنین محور بزرگراه آزادگان و اتوبان تهران، قم در این منطقه قرار دارد، که محدوده بزرگی را شامل می شود.

وی با تاکید بر اینکه کارمندان این اداره ۲۴ ساعته آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند، بیان داشت: سامانه ۱۲۱ پاسخگو حوادث برق جنوب غرب استان تهران نیز در این منطقه به صورت سه شیفته کاری و در طول شبانه روز فعال می باشد، و لازم به ذکر است که تمام تماس‌های شهروندان و مشترکین در سطح غرب استان تهران در این مرکز پاسخگویی می شود.

مدیر منطقه برق بوستان در پایان باتوجه به فعالیت‌های گسترده‌ای که در زمینه برق در سطح شهرستان بهارستان صورت می گیرد، افزود: مرکز کنترل طراحی و مهندسی برق جنوب غرب استان تهران از مراکز فعال دیگر در این منطقه است که در آن طرح‌های انتقال و توزیع برق در استان تهران توسط طراحان و مهندسین برق طراحی و بررسی می شود، که شامل بخش‌های مختلف و پیچیده‌ای است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.