طارمی هر وقت بتواند در پنج بازی پیاپی گل بزند تازه به رکورد من رسیده است

خوردبین: درباره رضاییان باید به برانکو اعتماد کنیم/ جام حذفی فرصتی برای بازیکنان است که خودشان را بیشتر نشان دهند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رامین مشکل خاصی ندارد و جای نگرانی نیست و باید به برانکو هم اطمینان کنیم چرا که او دستش باز است و البته نظرش این است که رامین با توجه به دوری از تمرینات تیم باید آماده‌تر شود.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، محمود خوردبین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: امسال در روز تولدم، آرزویم موفقیت پرسپولیس بود. اینکه بچه‌ها و هواداران به حقشان برسند. حداقل حق این تیم قهرمانی در لیگ است چون لیاقتش را دارند و به نظر من این تیم با حمایت‌های به موقع و دور ماندن از تنش‌ها می‌تواند قهرمان آسیا بشود چون از نظر فنی چه در داخل زمین و چه روی نیمکت هیچ چیز کم ندارد.

وی درباره بهترین رویداد در روزهای تولدش ادامه داد: یکی از بهترین خاطراتم به دربی ۹ نفره در سال ۷۸ مربوط می‌شود. عجب بازی خوبی بود. باعث افتخار همه پرسپولیسی‌ها شد. تولد سال قبل هم جالب بود. من و علی پروین اتفاقی یک جا بودیم و برای هر دوی ما کیک تولد گرفته بودند.

خوردبین درباره اینکه فاصله یک روزه سالروز تولد او و پروین و زوج شدن آنها در فوتبال جالب است، خاطرنشان کرد: در فوتبال ایران اصطلاحا دوقلو زیاد داشتیم. این مساله در زمان ما بیشتر بود. یکسری از بازیکنان بیشتر با هم بودند. حکایت من و علی پروین هم از اردوی تیم ملی المپیک شروع شد و ارتباط نزدیکتری پیدا کردیم اما اوجش از وقتی بود که علی آقا مربی شد و به قول بعضی، شدیم یکی از دوقلوهای فوتبال. فکر نمی‌کنم در فوتبال، دو نفر بیشتر از ما، کنار هم کار کرده باشند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چرا در آن زمان به فکر مربیگری نیفتاد، تصریح کرد: من اگر با مشکل دیسک سیاتیک روبرو نمی‌شدم، فوتبالم را ادامه می‌دادم ولی به خاطر همین مساله از بازی کردن، خداحافظی کردم. در آن زمان علی پروین سرمربی شده بود. برای من هم که همه چیز پرسپولیس بود. پس گزینه رفتن به جای دیگر برای مربیگری منتفی بود. البته می‌توانستم کمک علی پروین باشم ولی در نهایت به خاطر همین مشکل سیاتیک نباید خیلی هم به خودم فشار می‌آوردم. قرار شد سرپرست تیم بشوم و اینطور شد که با سابقه‌ترین سرپرست تیم در فوتبال ایران شدم.

با سابقه‌ترین عضو پرسپولیس درباره ارزیابی خود از شرایط تیم پس از تعطیلی مجدد لیگ و حضور در جام حذفی بدون ملی‌پوشان اضافه کرد: این یک قانون نانوشته است که وقتی تیمی روی غلتک بیفتد تعطیلی بازی‌ها باعث بروز مشکل می‌شود. دور بودن از شرایط مسابقه در کنار دور بودن یک تعداد از بازیکنان اصلی هم از نظر هماهنگی و هم از نظر روانی روی تیم تاثیر می‌گذارد ولی به هر حال تیم ملی در اولویت است.

وی در ادامه افزود: جام حذفی را هم بدون ملی پوشان آغاز می‌کنیم. البته فرصتی است تا به بچه‌های دیگر بازی برسد. بالاخره ما روی این نفرات حتی برای بازی در آسیا حساب کرده‌ایم. باید خودشان را نشان بدهند و برانکو هم با تیزهوشی در همان بازی با سپاهان چند نفر از جوان‌ها را وارد زمین کرد که خیلی هم خوب جواب دادند. همچنین این اقدام پرسپولیس یک جور همکاری با فدراسیون و سازمان لیگ است تا بتوانند مسابقات را منظم برگزار کنند.

خوردبین ادامه داد: متقابلا انتظار داریم در موقع لزوم با پرسپولیس هم به عنوان نماینده فوتبال ایران در جام قهرمانان آسیا در چارچوب قوانین، همکاری شود. وقتی تیمی به آسیا می‌رود دیگر تنها یک تیم به حساب نمی‌آید، نماینده ایران است. بویژه وقتی پای اسمی مثل پرسپولیس با ده‌ها میلیون هوادار به میان می‌آید. نه فقط به ما، بلکه باید صد در صد به هر چهار تیم حاضر در جام کمک برسانند.

خوردبین درباره اینکه آیا با توجه به گلزنی طارمی در بازی با سپاهان فکر می‌کند او به شرایط خوب خود برگشته است، پاسخ داد: طارمی از نظر بدنی مشکل نداشت ولی از نظر روانی هنوز تحت تاثیر مسائلی بود که روی داد. الان نشان داد از این جهت خوب شده و مشکلات را پشت سر گذاشته است. شخصا انتظار دارم از این پس فاصله گلزنی‌هایش کمتر شود. البته به خود او گفتم هر وقت بتواند در پنج بازی پیاپی گل بزند تازه به رکورد من رسیده است. این را هم گفتم تا تحریکش کنم و انگیزه‌اش بیشتر شود. واقعیت این است که او واقعا مهاجم خیلی خوبی است. از بسیاری جهات کامل است. درست است که فرصت‌هایی را از دست می‌دهد ولی از دلایل فرصت‌های زیادش هوش و حرکاتی است که انجام می‌دهد.

خوردبین درباره شرایط رامین رضائیان و پرس و جوهای فراوان هواداران درباره وی گفت: رامین مشکل خاصی ندارد و جای نگرانی نیست. باید به برانکو هم اطمینان کنیم. او دستش باز است و البته نظرش این است که رامین با توجه به دوری از تمرینات تیم باید آماده‌تر شود و هیچ مساله دیگری در میان نیست.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.