فرماندار شهرستان بهارستان:

نتیجه انتخابات در هرصورت به نفع مردم است/ رقابت های انتخاباتی عرصه جدال حق و باطل نیست

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: انتخابات مسابقه ای برای پیشرفت و تعالی کشور است و هر نتیجه ای که در این عرصه حاصل شود، در نهایت به نفع کشور و مردم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان ضمن اشاره به فضای حاکم در انتخابات و شرایط آن، بیان داشت: انتخابات، فرصت مناسبی برای حضور افراد دلسوز انقلاب می باشد، و رقابت های انتخاباتی را نباید عرصه جدال جبهه حق و باطل دانست.

وی در ادامه با بیان اینکه همه نیروها و سلایق سیاسی باید بتوانند در کنار هم در رقابت های انتخاباتی شرکت کنند، گفت: در حال حاضر فضای خوبی در جامعه برای تحمل سلایق مختلف ایجاد شده و این فرصتی ارزشمند برای همه گروه ها و جناح ها در جهت فعالیت صحیح، قانونمند و سالم در کنار یکدیگر به شمار می آید.

بیژن سلیمان پور همه گروه ها و افراد وفادار به نظام اسلامی را در جبهه حق دانست و تصریح کرد: انتخابات مسابقه ای برای پیشرفت و تعالی کشور است و هر نتیجه ای که در این عرصه حاصل شود، در نهایت به نفع کشور و مردم می باشد.

وی با اشاره به اهمیت رعایت قانون و برگزاری انتخابات سالم، اظهار داشت: مقیاس در انتخابات، قانون می باشد و هیچ راه و شیوه ای بهتر از اجرای قانون برای تحصیل عدالت و حفظ حقوق افراد وجود ندارد.

فرماندار بهارستان در رابطه با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، تشریح کرد: ملت بزرگ ایران در ۲۹ اردیبهشت، با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رأی، امید را در دل همه ایرانیان زنده خواهند کرد، و بار دیگر حماسه آفرین خواهند شد.

وی در پایان با تاکید بر بی طرفی کامل مجریان در انتخابات خاطرنشان کرد: در انتخابات علاوه بر حقوق نظام و مردم، حق نامزدهای انتخاباتی هم باید رعایت شود و پایمال کردن هر کدام از این حقوق، باعث دلسردی و مشارکت پایین مردم در انتخابات خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.