چلوکباب داریم اما نمی‌توانیم بخوریم!

قلعه‌نویی: محرومیت ما توسط فیفا اعلام و TMS ما تعلیق شده است/ بلاتکلیف هستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: محرومیت ما توسط فیفا اعلام شده و سیستم TMS ما تعلیق شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در مورد شرایط تراکتورسازی و بحث محرومیت این تیم توسط فیفا گفت: بله این مسئله اعلام شده و گفته می‌شود سیستم TMS ما تعلیق شده است. در حال حاضر هم ما بلاتکلیف هستیم.

وی که با برنامه ۴-۴-۲ شبکه رادیویی جوان گفت‌و‌گو می‌کرد، افزود: این یک مسئله مدیریتی است مسئولان باشگاه پیگیر این موضوع هستند تا با حل این مشکل شرایط را برای حضور بازیکنان فراهم کنند. در حال حاضر مصطفی آجورلو و نجفی وکیل باشگاه در جلسه هستند و این مسئله را پیگیری می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه اگر نتواند از این بازیکنان استفاده کنند چه اقدامی خواهند کرد،‌ اظهار داشت: نیم فصل برای پوشش نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت است. اگر این اتفاق بیفتد لطمه می‌خوریم تیم بزرگ بارسلونا از این مسئله لطمه خورد چه برسد به تراکتورسازی. ما در هر شرایطی کارمان را دنبال می‌کنیم و باید ببینیم دیگر خدا چه می‌خواهد و  چه پیش می‌آید. خودم هم حال روز خوبی ندارم و فقط به خاطر برنامه شما روی خط حاضر شدم.

وی یادآور شد: این پرونده‌ها برای قبل است نباید گردن را تقصیر کسی انداخت. پرونده فلاویو لوپز که آمد پولش پرداخت شد. بحث شکایت تونی اولیویرا که مطرح شده از سوی باشگاه در حال پیگیری است. نمی‌دانم در مورد این پرونده  فعلی که مشکل‌ساز شده آیا نامه‌ای رسیده یا نه. به جان فرزندانم و به همین روز عزیز که متعلق به حضرت زینب است باید بگویم در بحث استقلال هم ما لیست را ساعت ۱۶ به فدراسیون تحویل دادیم.

قلعه‌نویی در ادامه خاطرنشان کرد: می‌توانید از مهدی نبی هم بپرسید او در آن زمان ۲ روز بود دبیر شده بود و قوانین را دقیق نمی‌دانست بحث کمیته انتقالی و آن مشکلات هم مطرح شده بود. کریم‌پور هم که باید لیست را ارسال می‌کرد درست در همان روز بیمار شده بود. برخی از دوستان فرصت را مغتنم شمردند و می‌خواستند این مسئله را به ما ربط دهند در صورتیکه من سرمربی تیم ملی بودم و در کنار آن به استقلال کمک می‌کردم. لیست را ساعت ۱۶ فرستادم و حتی پیگیری کردیم که لیست رسیده است. نظری‌جویباری و نبی می‌توانند این مسئله را تائید کردند. این مشکل برای تراکتور به وجود آمده باید این مشکل را حل می‌کردند که نشده است.

وی خاطرنشان کرد‌: هر پرونده‌ای که رسیده است آجورلو یا وقت خواسته یا آن را پرداخت کرده است نمونه این موضوع پرونده فلاویو لوپز است که پولش به موقع پرداخت شد. با آجورلو صحبت نکردم و نمی‌دانم کار به کجا رسیده است اما او هم قطعا در حال حاضر شرایط خوبی ندارد. او با وکیل باشگاه در جلسه است و در ادامه اخبار لازم را به ما می‌دهند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد دیدار تیمش مقابل پرسپولیس تصریح کرد:‌ قبلا در فیلمی یک هنرپیشه به چلوکباب نگاه می‌کرد و به این غذا می‌گفت زمانیکه من بودم تو نبودی و حالا که هستی من نمی‌توانم این غذا را بخورم. الان ما هم نمی‌دانیم کدام بازیکن را داریم یا نه دقیقا شرایطمان مثل شخصیت آن سریال است که زمانی که می‌توانست چلوکباب بخورد پول نداشت وقتی که به پول رسید به دلیل چربی و فشار خون نمی‌توانست چلوکباب بخورد. همین الان بلاتکلیف هستیم.

وی در مورد اینکه آیا از احمد نوراللهی و امید عالیشاه نمی‌توانند استفاده کنند، تصریح کرد‌: بحث این دو نفر نیست از کلیت موضوع بی اطلاعیم و نمی‌دانیم از چه نفراتی می‌توانیم استفاده کنیم. بلاتکلیف هستیم.

قلعه نویی تأکید کرد‌: در مستطیل سبز خیلی امیدواریم اما این مسائل به وجود آمده که با توکل به خدا باید ببینیم چه پیش می‌آید.

سرمربی تراکتور یادآور شد: شرایطمان در کل خوب است. درست است که با اختلاف در رده دوم جدول هستیم اما درون زمین شرایطمان خوب است. در این مدت هر کسی را هم که خواستیم مصطفی آجورلو جذب کرده است که نمونه‌ آخر این مسئله هم سجاد شهباززاده بوده است که جذب تیم شد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.