مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان:

دانش آموزان محروم زیادی در شهرستان بهارستان داریم

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان گفت: در شهرستان بهارستان دانش آموزان محروم زیادی وجود دارند که برای تامین کیف و کتاب و ملزومات خود دچار مشکل هستند و جشن عاطفه ها فرصتی است تا مردم بتوانند در کمک به این دانش آموزان سهمی داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه، حسین مصفا مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان در گفتگو با خبرنگار بهارستانه، گفت: خوشبختانه همه ساله مردم مومن و عاشورایی شهرستان بهارستان با شرکت پرشور درجشن عاطفه ها به یاری دانش آموزان بی بضاعت می شتابند که این موضوع جای تشکر و قدردانی دارد.
وی کمک به دانش آموزان بی بضاعت را اقدامی با اهمیت و مهم دانست و افزود: در شهرستان بهارستان دانش آموزان محروم زیادی وجود دارند که برای تامین کیف و کتاب و ملزومات خود دچار مشکل هستند و جشن عاطفه ها فرصتی است تا مردم بتوانند در کمک به این دانش آموزان سهمی داشته باشند.
مصفا در ادامه تصریح کرد: جشن عاطفه‌ها در راستای تقویت فرهنگ احسان و انفاق و کاهش نیازهای اساسی دانش‌آموزان بی‌بضاعت برگزار می‌شود تا آنان با امید به آینده و شادی و نشاط بیشتر، به تحصیل و علم آموزی بپردازند.
وی درباره چگونگی برگزاری جشن عاطفه ها گفت: جشن عاطفه ها امسال در سراسر کشور با شعار «مهر در انتظار همدلی» در دو بخش برگزار می شود که بخش اول آن امروز ۲۵ شهریور و بخش دوم آن هم ۱۰ مهر در سطح مدارس با نواخته شدن زنگ عاطفه ها برگزار می شود.
مدیر کمیته امداد شهرستان بهارستان در ادامه با اشاره به بیش از هزار و ۱۰۰ دانش آموزی که تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان قرار دارند، افزود: امیدواریم با کمک های مردمی بتوانیم دست نیازمندان این شهرستان را بگیریم و دانش آموزان محروم منطقه را با کمک های مردمی یاری کنیم.
وی در پایان ضمن تشکر از همراهی مردم شهرستان بهارستان در مرحله اول جشن عاطفه ها، خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند با شماره گیری کد#۱*۸۸۷۷* کمک های خود را با ارسال یک پیامک واریز کنند.
انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.