رئیس اداره بازرسی مدیریت عملکرد و امورحقوقی فرمانداری بهارستان:

عملکرد ادارت بهارستان به صورت مستمر ارزیابی می شود/ تغییرات لازم را برای ارائه خدمات بهتر انجام خواهیم داد

رئیس اداره بازرسی مدیریت عملکرد و امورحقوقی فرمانداری بهارستان گفت: عملکرد و راندمان کاری ادارات شهرستان بهارستان به شکل مستمر مورد بررسی و ارزیابی عمومی و تخصصی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا صفایی رئیس اداره بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری شهرستان بهارستان با بیان اینکه عملکرد ادارات بهارستان بررسی می گردد، اظهار داشت: پویایی، بالندگی و ارتقاء راندمان هر سیستمی مستلزم نظارت مستمر و ارزیابی نقاط ضعف و قوت آن سیستم می باشد.   

وی در ادامه به وظایف کلی اداره بازرسی اشاره کرد و گفت: بر اساس وظیفه ذاتی بازرسی و ماموریت‌های محوله از سوی اداره کل بازرسی استان و تاکیدات بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با رصد و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان  بازرسی‌ها در دو حوزه عمومی و تخصصی از ادارات صورت می گیرد.

صفایی در رابطه با بازرسی عمومی و ویژگی‌های آن، تبیین کرد: در بازرسی عمومی مواردی ازجمله رعایت حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع، توجه ویژه به خانواده شهدا و ایثارگران،  تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان و تلاش مدیر و کارکنان در افزایش رضایت‌مندی مردم مورد رصد و بررسی قرار می گیرد، تا ارائه خدمات به شکل کامل در سطح شهرستان صورت بگیرد.          

وی همچنین باتاکید بر لزوم بازرسی تخصصی و کلیات آن، اذعان داشت: در بازرسی و ارزیابی تخصصی نیز موضوع اصلاح قوانین، آیین نامه‌ها و دستور العمل‌ها در جهت تسهیل ارائه خدمات مورد توجه می باشد.

رئیس اداره بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به وظایف اداره بازرسی در ارزیابی تخصصی، افزود: در این بازرسی مواردی از قبیل حذف گلوگاه‌های  فساد اداری، شفاف سازی هزینه‌های  ارائه خدمت، الکترونیکی نمودن بسیاری از خدمات، توجه به میزان تخصص و تسلط مدیر و کارکنان، توانایی مدیر در جذب بودجه امکانات و اعتبارات استانی و ملی، توانایی مدیر در استفاده از ظرفیت‌های شهرستان، تعامل با ادارات و همراهی و همگامی با برنامه‌ها و اهداف دولت با حضور و مشارکت در جلسات کارگروه‌ها، برنامه‌ها و مناسبت‌های شهرستان و تعامل با مجموعه فرمانداری ارزیابی می شود.  

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.