شهردار شهرصالحیه:

جایگاه شبکه‌های خبری و اجتمایی در زرندگی مردم انکارناپذیر است

شهردار شهرصالحیه گفت: امروزه نمی توان جایگاه شبکه‌های خبری و اجتماعی را در زندگی مردم و پتانسیل این شبکه‌ها را در زمینه‌های مختلف نادیده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با تقدیر و تشکر از اصحاب‌رسانه به مناسبت روز خبرنگار علاوه‌بذ خوش آمد گویی و تبریک روز شامخ “خبرنگار”، اظهار داشت: امروزه نمیتوان جایگاه شبکه‌های خبری و اجتمایی و حضور پررنگ و تاثیر گذار آن‌ها را در زندگی مردم نادیده گرفت و باید به صورت ویژه از این پتانسیل در جهت شناسایی نقاط قوت شهرصالحیه و شهرستان بهارستان استفاده کرد.

وی در ادامه به طول مدت تصدی خود به عنوان شهردار شهرصالحیه اشاره کرد و گفت: شرح اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر در طول این مدت زمان مشخص و نمایان است،  که بسیاری از این اقدامات و پروژه‌ها با تلاش‌های بی وقفه به سرانجام رسیده است.

قربانی همچنین صالحیه را شهری بن بست در گذشته خواند، و تصریح کرد: با تلاش‌های مکرر و پی در پی با اجرای پروژه کمربندی اتصال صالحیه به واوان، این شهر به شهری دارای جاده و خارج از بن‌بست و حاشیه تبدیل شده است.

وی به پروژه‎های شاخص دیگری که در طول این مدت احداث شده‌اند، اشاره کرد و بیان داشت: تعریض جاده امامزاده باقر (ع)، احداث اولین ساختمان سرای محله در سطح شهرستان بهارستان، بوستان جدید ۵۰۰۰ متری یاس و پارک ساحلی صدهزار متری نهج البلاغه و احداث چهار میدان بزرگ مزین به نام‌های شهیدان دکتر بهشتی، رجایی، باهنر و ولایت از جمله مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی در سطح شهرصالحیه و شهرستان بهارستان می باشند.

شهردار شهرصالحیه در پایان باتوجه به اینکه پیشرفت‌های شهر با تلاش و همکاری همگانی حاصل شده است، افزود: در شهری کوچک همچون صالحیه که از کمترین اعتبارات استانی برخوردار می باشد، اجرای پروژه‌های بزرگ و خروج از بن‌بست میسر نمی شد ‌مگر در سایه وحدت و همدلی میان‌مجموعه شهرداری و منتخبان مردم‌ در شورای اسلامی شهرصالحیه که ضرب‌آهنگ منظم و موزونی برعملیات خدمت رسانی در قالب اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی-خدماتی را در سطح شهر به‌همراه داشته است.

این مراسم با پرسش و پاسخ حاضرین در جلسه و با اهدای لوح تقدیر به خبرنگاران حاضر در مراسم، پایان یافت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.