کاراته کاران بهارستانی در رتبه نخست استان تهران ایستادند+ تصاویر

جوانان بهارستانی باردیگر در مسابقات قهرمانی کیوکشین کاراته استان تهران مقام قهرمانی را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ورزش‌های رزمی نظیر کاراته و تکواندو از جمله ورزشش‌هایی می باشند که به ویژه در عصر حاضر مورد توجه جوانان قرار گرفته‌اند، و اکثر خانواده‌ها برای تخلیه هیجانات فرزندان خود، آن‌ها را به باشگاه‌ها و کلاس‌های ورزش‌های رزمی می فرستند، اما پیشرفت در این رشته‌ها نیازمند داشتن استعداد بالایی می باشد.

جوانان شهرستان بهارستان که از ابتدا دچار مشکل کمبود سرانه‌های ورزشی بودند، بارها استعداد خود را در رشته‌های مختلف ورزشی نظیر کشتی نشان داده‌اند، و پس از قهرمانی در مسابقات کشوری کیوکشین کاراته که در شهرصالحیه برگزار شد، استعداد خود را در این عرصه نیز به نمایش گذاشتند.

در همین راستا امیرعلی رسول‌زاده ورزشکار نونهال بهارستانی که ساکن شهرصالحیه می باشد، در مسابقات قهرمانی کیوکشین کاراته استان تهران به مقام قهرمانی رسید و بار دیگر استعداد جوانان شهرستان بهارستان را در عرصه ورزش به نمایش گذاشت.

در ادامه لازم به ذکر است که تیم کیوکشین کاراته بانوان شهرصالحیه نیز به نمایندگی از شهرستان بهارستان در مسابقات قهرمانی استان تهران در دو بخش کاتا و کومیته به مقام قهرمانی رسیدند، که این امر نشانگر وجود این استعداد در بین دختران بهارستانی نیز می باشد.

البته با وجود کسب قهرمانی‌ها و موفقیت‌های پیاپی توسط ورزشکاران بهارستانی در عرصه‌های ملی و جهانی بازهم این ورزشکاران در اوج محرومیت و کمبودها به تمرینات خود ادامه می دهند، و کمتر مسئولی به نسبت به شرایط ورزش شهرستان و عدم وجود زیرساخت‌های مناسب توجه دارد.

با این حال برخی از مسئولین پس از کسب مقام‌های قهرمانی توسط جوانان بهارستانی به نحوی به آن‌ها تبریک گفته و از زحمات آن‌ها تقدیر به عمل می آورند، که در قهرمانی‌های ورزشکاران شهرصالحیه در مسابقات استان تهران، شهرداری صالحیه با نصب بنرهایی در سطح شهر به آن‌ها تبریک گفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.