شهردار شهرگلستان:

مسئولین از ورزش شهرستان حمایت کنند/ خدمتگذاری در این عرصه افتخار من است

شهردار شهرگلستان گفت: مردم و مسئولین می بایست از ورزش و تیم‌های ورزشی بهارستان حمایت کنند، و تا حد امکان در کنار قهرمانان خود حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار شهرگلستان در رابطه با لزوم افزایش سرانه‌های ورزشی در سطح شهرستان بهارستان، بیان داشت: پروژه مجموعه ورزشی ولایت واقع در انتهای خیابان ۲۴ متری شهید چمران به مساحت ۱۱۱۸ متر مربع و ساختمان اداری ۲ طبقه به مساحت ۵۲۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۰/۰۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال با حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهرگلستان شهریور ۱۳۹۶ افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه می بایست سطح سرانه‌های ورزشی متناسب با جمعیت رشد کند، گفت: شهر ۳۰۰ هزار نفری گلستان با جمعیت جوانی که دارد نیازمند داشتن مجموعه‌های ورزشی متعدد در رشته‌های گوناگون می باشد تا علاوه‌بر پر کردن اوقات فراغت جوانان و پرورش قهرمانان ورزشی در کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز موثر واقع شود.

کاویانی به اهداف احداث مجموعه ورزشی ولایت اشاره کرد، و اظهار داشت: این مجموعه ورزشی جهت ارتقای سلامت و پر کردن اوقات فراغت و برگزاری مسابقات ورزشی ساخته شده است تا همه شهروندان گلستانی از آن بهره‌مند شوند.

وی همچنین با تاکیدبر اینکه روند خدمات رسانی به شهروندان باسرعت مناسبی درحال انجام است، تصریح کرد: خدمات مجموعه مدیریت شهری گلستان بر تسهیل و سرعت‌دهی کارها در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم می باشد و در تلاش هستیم با افتتاح این پروژه ارزشمند  رضایت حداکثری شهروندان از مجموعه شهرداری حاصل گردد.

شهردار شهرگلستان با اعلام اینکه پیش از این فقط دو سالن ورزشی در شهر وجود داشت اما در ۱۸ ماه اخیر دو مجموعه ورزشی با امکانات و استانداردهای لازم احداث شده، اذعان داشت: نهادهای عمومی از جمله شهرداری باید از ورزش شهرستان و همچنین تیم‌های ورزشی از جمله کشتی، تکواندو و کاراته که در مسابقات جهانی و کشوری مدال‌هایی برای شهرگلستان کسب نموده‌اند حمایت بیشتری داشته باشند.

وی در پایان خدمتگزاری در عرصه ورزش را بزرگ‌ترین افتخار خود دانست و افزود: همواره در تلاش هستیم تا باتوکل بر خداوند متعال و استفاده از نقاط قوت و تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود و البته با اعتماد و حمایت و همکاری‌های مستمر مردم ولایت‌مدار در زمینه نهضت خدمات‌رسانی، گام‌های موثری در راستای آبادانی و پیشرفت شهر برداریم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.