شهردار شهرگلستان:

مغایرت‌های طرح تفصیلی شهرگلستان باید به صورت کامل رفع گردد

شهردار شهرگلستان گفت: در جلسه برگزار شده اصلاح برخی از مغایرت‌های طرح تفصیلی شهرگلستان توسط حاضرین مورد بررسی و بحث قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه کمیسیون ماده ۵ شهرگلستان با حضور کریمی ، خانم باقری مدیریت مسکن و شهرسازی استان تهران، بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان، مدیر کل جهاد کشاورزی استان تهران، بهروز کاویانی شهردار گلستان و جمعی دیگر از مسئولین و کارشناسان شهرستانی در سال جلسات شهرداری گلستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، شهردار شهرگلستان در حاشیه این جلسه علاوه بر تشکر از حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و اعضای کمیسیون، اظهار داشت: در طول این جلسه اصلاح برخی از مغایرت‌های طرح تفصیلی شهرگلستان مورد بررسی و بحث قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه طرح تفضیلی در رابطه با شهرسازی نیاز به بررسی‌های بیشتر دارد، تشریح کرد: با توجه به فوریتی که در زمان تصویب طرح تفصیلی بوده است برخی ایرادات و مغایرت‌ها در کاربری‌های طرح وجود دارد که با واقعیت‌های موجود و صلاح شهروندان و شهر همخوانی ندارد و این امر باعث نارضایتی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری در صدور پروانه‌های شهرسازی شده است.

کاویانی به لزوم رفع مشکلات موجود اشاره کرد، و اذعان داشت: این مغایرت‌ها به بازنگری و اصلاح نیاز دارد که امیدواریم با پیگیری‌ها و جلسات برگزار شده، این مشکلات به ویژه در بافت فرسوده و متراکم شهرگلستان هر چه سریع‌تر برطرف گردد.

وی در پایان باتوجه به تصمیمات اخذ شده در طول جلسه برگزار شده، افزود: در این جلسه برخی مشکلات موجود، بررسی و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات، تصمیمات لازم اتخاذ و با نظر مساعد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و اعضای کمیسیون بسیاری از مغایرت‌ها و مشکلات چندین ساله شهروندان مرتفع گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.