فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان :

شهروندان اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار افراد قرار ندهند/ طرح جمع آوری معتادین متجاهر بار دیگر در بهارستان اجرا شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: شهروندان به منظور جلوگیری از کلاهبرداری و سرقت‌های اینترنتی از قرار دادن اطلاعات شخصی و مشخصات حساب بانکی خود در اختیار افراد خودداری نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به برخورد جدی با متخلفین در فضای مجازی و اینترنت، بیان داشت: عامل برداشت‌های غیر مجاز اینترنتی در شهرستان بهارستان توسط نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

وی در تشریح جزئیات این عملیات و نحوه دستگیری متهم، گفت: با شکایت یکی از شهروندان بهارستانی مبنی بر برداشت مبلغ ۱۰ میلیون ریال به صورت غیرمجاز از حساب بانکی این شخص، بلافاصله کارشناسان پلیس فتا با تشکیل تیم کارشناسی وارد عمل شدند، و جزئیات این سرقت اینترنتی را بررسی کردند.

نورمحمدی در ادامه با ابراز رضایت از نحوه و سرعت عملکرد پلیس فتا در حل این پرونده، اظهار داشت: در تحقیقات انجام شده توسط مأموران اداره مبارزه با جرائم سایبری و انجام بررسی‌های فنی فرد مورد نظر شناسایی و دستگیر شد، و در بازجویی های پلیس به جرم خود اعتراف کرد، و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی با بیان اینکه شهروندان می بایست به خوبی از اطلاعات شخصی خود به ویژه اطلاعات حساب‌های بانکی خود مراقبت نمایند، تصریح کرد: شهروندان به هیچ عنوان اطلاعات شخصی و حساب بانکی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهند و سعی کنند رمز دوم حساب بانکی خود را به طور مرتب در زمان‌های مختلف تغییر دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در پایان باتوجه به موفقیت آمیز بودن طرح‌های جمع آوری معتادان متجاهر در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: در ادامه اجرای طرح‌های پاکسازی و جمع آوری معتادان در بهارستان ۳۲ معتاد ولگرد و خطرناک شناسایی و جهت پاکسازی به مراکز مربوطه معرفی شدند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.