من سرباز تیم ملی هستم

رضاییان: سوریه را دست کم نمی‌گیریم/ حال و هوای تیم ما آرزوی بسیاری از تیم‌های آسیایی است

مدافع راست تیم ملی فوتبال گفت: امیدواریم تیم سوریه را شکست دهیم.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس رامین رضاییان مدافع تیم ملی در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط تیم ملی گفت: تیم ملی شرایط خوبی دارد، امیدوارم هستیم که بتوانیم سوریه را شکست دهیم و بتوانیم به عنوان صدرنشین گروه خود باقی بمانیم. از تمام مردم و رسانه‌ها خواهش می‌کنم مثل همه تیم ملی را حمایت کنند چرا که مثل همیشه به آنها نیاز داریم، انشاالله که دست به دست هم دهیم و بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

وی درباره اینکه آیا تیم گبنه پاپوآ حریف مناسبی برای تیم ملی خواهد بود یا خیر، ادامه داد: مهم این است که بازی‌های دوستانه بتوانیم انجام بدهیم. تیم‌های زیادی برنامه ریزی از قبل انجام دادند و ما توانستیم این بازی را مهیا کنیم. امیدواریم که به شرایط آرمانی برسیم و امیدواریم با این بازی‌ها هماهنگی و همدلی ما بیشتر شود و بتوانیم عملکرد خوبی را در بازی‌های رسمی داشته باشیم.

وی در خصوص کیفیت تیم سوریه گفت: ما همه بازی‌ها را جدی می‌گیریم و ذره‌ای غرور در خودمان جای نمی‌دهیم، مطمئناً کادر فنی صحبت‌هایی را انجام می‌دهد تا بتوانیم حساب شده در مالزی سوریه را شکست دهیم و بدون شک ما هیچوقت این تیم را دست کم نمی‌گیریم.

رضاییان در پایان خاطرنشان گفت: من سرباز تیم ملی کشورم هستم و ما تیم ملی ایران هستیم. این تیمی که در حال حاضر در صدر جدول است عملکرد بسیار خوبی داشته و حال و هوای تیم ما آرزوی بسیاری از تیم‌های آسیایی است و امیدوارم روز به روز روندمان رو به رشدتر شود تا بتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.