امام جمعه شهرگلستان:

برخی افراد در مدارس علیه دین سخنرانی می کنند/ در انتخابات به افراد باحیا و توانا رأی بدهید

امام جمعه شهرگلستان گفت: برخی افراد در مدارس علیه دین و روحانیت سخنرانی می کنند، که این امر فقط به زیان خودشان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه بخش مرکزی گلستان در خطبه های نماز جمعه خود ضمن دعوت مردم به تقوای الهی اظهار داشت: درکنار تقوا می بایست از خدا، پیامبر و امام اطاعت نمود چرا که این دو در کنارهم معنا و مفهوم پیدا می کنند.

وی همچنین ضمن اشاره به سخنرانی های اخیر عده ای در مدارس گفت: اخیرا برخی افراد می روند و در مدارس برعلیه روحانیون سخنرانی میکنند، من به این افراد نصیحت می کنم که از این امر دوری کنند، چرا که چنین حرف هایی فقط به خودشان ضربه می زند.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی در ادامه با بیان اینکه جلسه هایی با رؤسای اداره های آموزش و پرورش داشته است، تصریح کرد: من در جلسه هم گفتم که نباید اجازه داد چنین سخنرانی هایی علیه روحانیت و دین صورت بگیرد، چرا که این دانش آموزان آینده سازان این کشور می باشند، و همانطور که می دانید بسیاری از شهدای ما از همین مدارس بوده اند.

وی در ارتباط با بحث انتخابات و خطبه های هفته های قبل در رابطه با این موضوع و اتفاق ملی تشریح کرد: به افرادی رأی بدهید که سابقه اسلامی داشته باشد، امین و با تقوا بوده و به گونه ای نباشد که به فردی که تازه به بین شما آمده است رأی بدهید، و حتی اگر فرد مورد نظر اسلام ندارد، حداقل به کشور خود علاقه مند باشد.

امام جمعه شهر گلستان با اشاره به خطبه ۵۳ نهج البلاغه بیان داشت: در رابطه با انتخاب در عرصه انتخابات با افرادی مشورت کنید که باحیا باشند، برخی حد ها را رد کرده اند و به علما و مسئولین توهین می کنند، که تاثیراتی بدی در جامعه نیز می گذارد

وی در ارتباط با افرادی که از نام ائمه و رنگ ها در انتخابات استفاده می نمایند، تببین کرد: خود ائمه چنین افرادی را نفرین می کنند، و فراموش نکنید که مشارکت حداکثری در این انتخابات بسیار مهم است، چرا که دولت ترامپ نیز گفته که بسیاری از تحربم ها بعد از انتخابات اعمال خوهد شد، و تنها با مشارکت حداکثری است که می توان با این امر مقابله کرد.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی باتوجه به مناسبت های پیش رو و سالروز تاسیس سپاه گفت: با دستور امام و تشکیل سپاه، این ارگان اقدامات بسیاری در سطح کشور انجام داده اند و فعالیت ها و پروژه های بسیاری نظیر پروژه مترو تهران از منطقه دو تا منطقه چهارده و تولید هواپیمای بدون سرنشین از جمله دستاورد های سپاه می باشد.

وی در پایان قدرت ارتش ایران را به دلیل روحیه جوانانش دانست و افزود: از جوانان کشورمان تقدیر می کنیم، که مثل کوه در مقابل دشمنان ایستاده اند، و چه در زمان جنگ و چه امروز در عرصه انتخابات می بایست با عقل و آگاهی عمل کرد

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.