شهردار شهرگلستان:

افتتاح پروژه‌های در دست اجرا گامی بلند در توسعه متوازن شهر می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: پروژه‌های متعددی در زمینه‌های مختلف در دست اجراست که بهره‌برداری از آن‌ها سبب توسعه متوازن شهرگلستان می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار شهرگلستان در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر، بیان داشت: اجرا و بهره برداری از این پروژه‌ها گامی بلند در توسعه متوازن گلستان به حساب می آید، چرا که در زمینه‌های مختلف پروژه‌های متعددی در دست اجراست.

وی در بازدید از پروژه اتصال سی متری شهید همدانی به جاده امامزاده باقر (ع)، گفت: اجرای این کمربندی در راستای کاهش تصادفات جاده‌ای و همچنین افزایش رفاه زائرین امامزاده می باشد و این پروژه تا پایان هفته جاری افتتاح خواهد شد.

کاویانی در ادامه با بیان اینکه بهره برداری از پارک ساحلی رودخانه شادچای نمادی از پایان مشکلات زیست محیطی رودخانه می باشد، اذعان داشت: تکمیل پروژه در حدفاصل ده متری سوم تا چهارم با مساحت ۱۶۰۰۰ مترمربع گامی برای اجرای فازهای دیگر آن در طول رودخانه با مجموع مساحت ۱۴۰ هزار مترمربع است.

وی همچنین در بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت با اشاره به احداث چندین سالن ورزشی، تبیین کرد: مجموعه‌های ورزشی ولایت و انقلاب، سالن ورزشی بانوان، مجموعه ورزشی و استخر قلعه‌میر از جمله آن‌ها می باشد، که سبب  افزایش سرانه‌های ورزشی می گردد و اجرای این پروژه‌ها در محله‌های کم برخوردار در توسعه متوازن شهر مهم است.

شهردار شهرگلستان یکی از دغدغه های مدیریت شهری را کاهش ترافیک در سطح شهر عنوان کرد و اظهار داشت: تعریض پل جاده ساوه بر روی رودخانه شادچای به طول ۲۵ متر و عرض ۱۳۵ متر، یکی از پروژه‌های اساسی شهرداری گلستان برای کاهش ترافیک در محور مواصلاتی تهران-ساوه است.

وی درپایان از بازارهای میوه و تره‌بار عطر یاس و عطر سیب بازدید کرد و باتوجه به اینکه جذب سرمایه گذار و بهره‌مندی از توانمندی‌های بخش خصوصی، یکی از توفیقات ارزشمند شهرداری و شورای اسلامی دوره چهارم شهر است، خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این بازارها علاوه‌بر ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری در ایجاد اشتغال و تنظیم بازار مایحتاج عمومی مردم موثر خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.