عملکرد خوب سپاه در شهرستان بهارستان با تقدیر مسئولین همراه شد/ فرمانده سپاه بهارستان، پاسدار نمونه استان تهران شد

عمکلرد موفق و خوب سپاه در شهرستان بهارستان، نه تنها سبب حل بسیاری از مشکلات در زمینه های مختلف در سطح شهرستان شده، بلکه محبوبیت این ارگان در بین شهروندان دو چندان گشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرستان بهارستان از زمان حضور سپاه در این شهرستان تغییرات و پیشرفت های بسیاری داشته است، به گونه ای که اکثر مسئولین در مراسم ها و مصاحبه های مختلف خود بارها به این امر اشاره کرده اند، و شهروندان بهارستانی نیز از حضور سپاه و فعالیت های آن در شهرهای خود رضایت کافی دارند.

از جمله اقدامات سپاه در شهرستان بهارستان می توان به طرح های مختلف بازدید از خانواده های شهدا، رسیدگی به محرومان، افزایش امنیت در سطح شهرستان و پروژه های عمرانی متفاوت نظیر درمانگاه مدافعان حرم در نسیم شهر اشاره کرد، که نشان دهنده تاثیر غیر قابل انکار این ارگان در شهرستان می باشد.

بنابر این گزارش طی هفته های گذشته مهدی علمدار فرمانده سپاه شهرستان بهارستان، در مراسم های مختلف به وسیله فرمانداری بهارستان، شهرداری های سه شهر گلستان، صالحیه و نسیم شهر و همچنین ادارات مختلف مورد تقدیر و تمجید قرار گرفته است، که این امر نشان از کارنامه درخشان و عملکرد مثبت وی و همکارانش در شهرستان بهارستان دارد.

همچنین گفتنی است که سرگرد علمدار فرمانده سپاه شهرستان بهارستان به عنوان پاسدار نمونه استان تهران انتخاب شده اند، که به نوعی مخالفان وی نیز با این اتفاق ناچار به سکوت و قبول وی شدند.

به گزارش خبرنگار بهارستانه، سپاه شهرستان بهارستان نه تنها در سطح شهرستان بهارستان اقدامات مفیدی انجام داد است،بلکه بارها برای آبادانی مناطق محروم به ویژه در استان های جنوبی کشور نیرو های خود را اعزام کرده است، و در طرح های مختلف محرومیت زدایی از پیشتازان این عرصه به شمار می رود

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.