۱۲۳ شهید مدافع حرم در تهران وجود دارد/ با انجام درست وظایف به خون شهدا احترام بگذاریم

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران گفت: بصیرت افزایی دولت مردان کشور های خاور میانه و همچنین مردم عادی برای مبارزه با اسلام سیزی امری لازم و ضروری می باشد. نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه در رابطه با جنگ تحمیلی و […]

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران گفت: بصیرت افزایی دولت مردان کشور های خاور میانه و همچنین مردم عادی برای مبارزه با اسلام سیزی امری لازم و ضروری می باشد.

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه در رابطه با جنگ تحمیلی و دفاع مقدس گفت: در طول جنگ تمام اقشار درگیر جنگ بودند چه کسانی که مستقیم وارد جنگ شدند و چه کسانی که غیر مستقیم جنگیدند و تمام کشور یکپارچه در مقابل دشمن بسیج شدند و گام اول پیشرفت را برداشتند و قدرت دولت مردان ما در عرصه های جهانی متأثر از این رشادت ها است.
وی در ادامه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در رابطه با زنده گه داشتن یاد شهدا بیان داشت: امروز وظیفه ماست که از خانواده های شهدا و ایثار گران تقدیر و تجلیلی به عمل بیاوریم چرا که بنا به گفته مقام معظم رهبری این کار کمتر از شهادت نمی باشد.
نادر نصیری ضمن بیان این موضوع که شهدای مدافع حرم برای دفاع از اسلام و جلوگیری از رسیدن آتش جنگ به کوچه و خیابان های ایران می جنگند اظهار داشت: هماگونه که رهبر معظم انقلاب می گویند اگر امروز در سوریه و عراق نجنگیم فردا باید در تهران با دشمن بجنگیم پس ما نیز باید همانند مدافعین حرم که در جبهه ها می جنگند در داخل کشور وظایف خود را به درستی انجام دهیم تا راه های نفوذ را ببندیم.
وی با توجه به این امر که اسلام ستیزی در حال گسترش و تبلیغ است متذکر شد: باید در جهت بصیرت افزایی دولت مردان خاورمیانه به ویژه دولت های مسلمان و همچنین مردم عادی گام های محکمی برداشت چرا که این امر مقدمه ای بر مبارزه با اسلم ستیزی می باشد و به نوعی مبارزه غیر مستقیم و کمک به رزمندگانی است که برای دفاع از اسلام در جبهه های حق می جنگند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان ضمن اشاره به وجود ۱۲۳ شهید مدافع حرم در استان تهران افزود: جوانان و فرزندان ایران و اسلام امروز در حال جان فشانی برای دفاع از اسلام می باشند پس بهتر است تا ما نیز به گونه ای رفتار و زندگی کنیم و وظایف خود را انجام دهم که خون آن ها پایمال نشود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.