حضور ابراهیم رئیسی در شهرستان بهارستان/ استقبال بی سابقه مردم بهارستان از کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی پس از اذان مغرب و عشا در شهرستان بهارستان حضور پیدا کرد، که با استقبال باشکوه مردم این شهرستان مواجه گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرستان بهارستان میزبان حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بود، که مراسمی برای وی با حضور  حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در مصلی شهرگلستان برگزار گردید.

مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری نوجوان پرهام یزدانی آغاز شد، و در ادامه آن دو شاعیر بومی شهرستان بهارستان آقایان فرهنگ و حسنلو برای حاضرین در مراسم شعر هایی در وصف انقلاب، ائمه و رهبری خواندند، که فضای مراسم را انقلابی و ولایی کرد.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین برای حضار سخنرانی کرد، وی ضمن عرض خیر مقدم به حجت الاسلام والمسلمین رئیس و خانواده های شهدا و شرکت کنندگان در مراسم گفت: انشالله به امید خدا جشن پیروزی ریاست جمهوری حزب الله را در ۲۹ اردیبهشت خواهیم گرفت، و انتخاب آگاهانه مردم به ثمر خواهد نشست.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان بهارستان با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت مظلوم ترین شهرستان ایران است، اظهار داشت: مردم انقلابی بهارستان امروز از میزبانی شما احساس افتخار و غرور می کنند، و شما پس از دکتر احمدی نژاد، دومین رئیس جمهوری هستید که به بهارستان می آید.

لازم به ذکر است که وی در پایان سخنرانی خود، شعارهایی تبلیغاتی و حمایتی از حجت الاسلام والمسلمین رئیس سر داد، که مردم شهرستان بهارستان نیز با نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم همراهی کردند.

پس از حجت الاسلام والمسلمین نوروزی، ابراهیم رئیسی به سخنرانی برای شکرت کنندگان در مراسم پرداخت، وی ضمن بیان برنامه ها و اهداف خود، تصریح کرد: هرچه امروز کشور دارد، به برکت خون شهدای این مرز و بوم و حضور جوانان در تمام زمینه ها می باشد.

وی در پایان باتوجه به اینکه باید یک سامانه اطلاعاتی در سطح کشور تشکیل گردد، افزود: یک سامان اطلاعاتی نیاز است که نظام بانکی، اوقاف، بازرگانی و هم دستگاه های نظارتی و ثبت سفارش ها بر آن نظارت کنند، و اقتصاد کشور را به شکلی واضح شفاف سازی کنند تا مردم نیز از همه چیز مطلع باشند.

در پایان ناگفته نماند که حضور پرشور و استقبال باشکوه شهروندان بهارستانی از حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی در شهرستان بی سابقه و تحسین برانگیز بود، که نشان از حضور مردم ولایتمدار بهارستان در صحنه انتخابات دارد.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.