شهردار شهرگلستان:

ساخت دومین پروژه مخصوص بانوان به زودی کلید می خورد/ در گذشته نسبت به بانوان گلستانی بی توجهی صورت گرفته است

شهردار شهرگلستان گفت: بوستان ویژه بانوان به عنوان دومین پروژه ویژه بانوان گلستانی در شهرک سبزدشت به زودی احداث خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار شهرگلستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و اهداف مجموعه مدیریت شهری، بیان داشت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله) در رابطه با اهمیت و لزوم توسعه فضای سبز و کاشت درختان، بوستان بانوان شهرگلستان در ۲۲ هزار مترمربع با به روز ترین امکانات در شهرک سبزدشت ساخته می شود.

وی همچنین با بیان اینکه بوستان به صورت محصور شده فقط مخصوص بانوان خواهد بود، گفت: تمام امکانات مورد نیاز برای بانوان گلستانی از قبیل پیست دومیدانی، سایت تندرستی، زمین‌های ورزشی، جایگاه ورزش صبحگاهی و سینمای روباز، زمین بازی کودکان، سایت اسکیت، شطرنج، پینگ پنگ، مطالعه و کتابخوانی، آلاچیق و دیگر امکانات رفاهی مانند پارکینگ و نمازخانه در آن پیش بینی شده تا این فضا، به پارکی متفاوت و منطقه تفریحی ویژه برای علاقمندان تبدیل شود.

کاویانی در ادامه با تاکید بر اینکه بوستان بانوان سبزدشت دومین فضای ویژه بانوان در شهرگلستان است، تصریح کرد: اولین طرح ویژه بانوان در شهرگلستان سالن ورزشی طبقه فوقانی ایستگاه شماره ۴ آتش نشانی در شهرک امام حسین (ع) بود که سال گذشته به مرحله بهره برداری رسید و بزودی پارک ویژه بانوان به عنوان دومین طرح ویژه بانوان از سوی شهرداری گلستان وارد مدار می شود.

وی در رابطه با دیگر اقدامات انجام شده برای بانوان گلستانی، اظهار داشت: البته ما در پروژه سرای محله که اخیراً عملیات ساخت آن شروع شده است هم برای بانوان فضای لازم را به منظور فعالیت های فرهنگی پیش بینی کرده ایم.

شهردار شهرگلستان توجه به بانوان در جامعه را امری الزامی دانست، و تبیین کرد: ما قبول می کنیم که در سال‌های گذشته نسبت به بانوان کم توجهی شده است که آن هم دلایل خود را دارد، و البته هم اکنون به دنبال جبران کمبودها هستیم.

وی در پایان باتوجه به اینکه پروژه یاد شده دارای اهمیت بالایی می باشد، افزود: ایجاد پارک بانوان یکی از برنامه‌های جدی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان در سال جاری است که بر اساس برنامه عملیات عمرانی احداث آن از شهریور ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.