مسابقات کشوری وشوو و کاراته به میزبانی بهارستان آغاز شد

مسابقات کشوری وشوو و کاراته به میزبانی شهرستان بهارستان و در شهرهای این شهرستان صبح امروز با حضور تیم‌هایی از استان‌های مختلف آغاز گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شناسایی و پرورش استعدادها در حوزه‌های مختلف نظیر ورزش، هنر و آموزش از جمله مهم‌ترین وظایف مسئولین هر جامعه‌ای به شمار می رود، چرا که این امر سبب رشد و پیشرفت یک جامعه می شود، و از هدر رفتن استعدادها و گمراهی جوانان جلوگیری می نماید.

به طور معمول کم‌تر پیش می آید که جوانان با استعداد در شهرها و شهرستان‌های محروم توانایی دیده شدن و پیشرفت را پیدا کنند، اما شهرستان بهارستان همیشه در این زمینه پیشتاز بوده است، و با وجود ضعف زیرساخت‌ها و کمبودها، جوانان بهارستانی در اکثر زمینه‌ها به ویژه ورزش جزو افتخار آفرینان در عرصه های استانی، کشوری و بین المللی بوده اند.

پس از درخشش جوانان بهارستانی در رشته‌های مختلف ورزشی، مسئولین ورزش شهرستان و استان تصمیم به برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف و در سطح کشوری در شهرستان بهارستان گرفتند.

مسابقات ووشو کشوری نخستین رشته ورزشی می باشد، کهتحت عنوان یادواره شهدای مدافع حرم صبح امروز در شهید چمران نسیم شهر با شرکت بیش از ده تیم از شهرها و استان‌های مختلف کشور نظیر ملارد، قزوین، قرچک و … آغاز گردید.

همچنین لازم به ذکر است که مسابقات قهرمانی کشور کاراته آزاد سبک بوشیدوکای کان در رده سنی بزرگسالان با حضور قهرمانان کشوری از استان‌های مختلف سراسر کشور و به میزبانی شهرستان بهارستان در سالن شهید محمدی شهرصالحیه آغاز گردید.

در پایان گفتنی است که شهرستان بهارستان در طول سال‌های گذشته در پرورش استعدادهای جوان خود در حوزه‌های علمی، فرهنگی و ورزشی موفقیت‌های بسیاری کسب کرده است، به گونه‌ای که در اکثر مسابقات، جشنواره‌ها و المپیادهای بزرگ نام جوانان بهارستانی دیده می شود، که مطمئناً با ایجاد زیرساخت‌های مناسب این افتخار آفرینی‌ها افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.