فرمانده سپاه شهرستان بهارستان:

۵۰۰۰ شهروند بهارستانی به صورت خودجوش به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می شوند/ مردم مسیر خروشان انقلاب می باشند

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان گفت: تمام پیش بینی‌ها و تدارکات لازم جهت برگزاری برنامه‌های ایام ارتحال امام خمینی (ره) اندیشیده شده و جلسات متعددی در مجموعه بهارستان در این خصوص برگزار گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بهارستان در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان با تسلیت ایام ارتحال امام خمینی (ره)، بیان داشت: بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با امام خمینی (ره) از جمله نکاتی است که در دهه چهارم انقلاب اسلامی می بایست به آن توجه کرد.

وی در ادامه ایمان را از دلایل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران برشمرد و تبیین کرد: ایمان جزو خصوصیات بارز معمار کبیر انقلاب بود و امام خمینی (ره) در وهله اول به خداوند، در وهله دوم به راه و هدف خود و انقلاب و در وهله آخر به مردم ایران ایمان داشت.

سلیمانی باتاکید براینکه  الگوبرداری از خصوصیات امام خمینی (ره) در دهه چهارم انقلاب جزو الزامات کشور به شمار می رود، عنوان داشت: در زمانی که غرب و شرق همگی حرف از نابودی دین و ایمان می کردند، ملت ایران با ایمان خود انقلاب کردند و امروز بیش از هر زمان ما به این ایمان قوی نیاز داریم.

وی همچنین شأن حضور مسئولان و نظام جمهوری اسلامی ایران را خدمت به مردم دانست و گفت: امام خمینی (ره) نسبت به این امر تاکید فراوان داشت و همیشه ملاک این گفتمان‌ها رأی، خواسته و مطالبات مردم بود.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان در رابطه با اهمیت توجه مسئولان به برخی نکات، تصریح کرد: مسئولان نباید فراموش کنند که مردم بستر اصلی و مسیر خروشان انقلاب می باشند و این موضوع نباید کم دیده شود.

وی به فعالیت ستاد ارتحال شهرستان بهارستان اشاره کرد و اظهار داشت: تمام پیگیری‌ها و پیش بینی‌های لازم در زمینه‌های مختلف نظیر ترابری، امنیت، امدادی، پشتیبانی انجام شده ک جلسات متعددی در مجموعه شهرستان در این خصوص تشکیل گردیده است، تا در روز ارتحال امام خمینی (ره) جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر به صورت خود جوش به مرقد مطهر امام  جهت تجدید بیعت با معمار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب  اعزام شوند.

سلیمانی درپایان باتوجه به برنامه‌های پیش بینی‌ شده برای ایام ارتحال امام خمینی (ره)، افزود: دو برنامه با محوریت ائمه جمعه بخش‌های بوستان و گلستان در این دو بخش شهرستان بهارستان پیش بینی شده است و مسابقات مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری نیز در سطح بهارستان برگزار خواهد گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.