شهرداری نسیم شهر:

۵ مدرسه جدید در نسیم شهر ساخته خواهد شد/ رفع کمبود فضای آموزشی در دستور کار قرار دارد

شهرداری نسیم شهر گفت: به منظور رفع کمبودهای فضای آموزشی در نسیم شهر، زمین‌های لازم جهت ساخت مدرسه در اختیار آموزش و پرورش قرار داده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به موضوع کمبود فضای آموزشی در نسیم شهر، اذعان داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته در این راستا مقرر شد در صورت تامین فضا اقدام به ساخت مدرسه در این منطقه صورت گیرد.
وی در ادامه با تشریح جزئیات اقدام به ساخت مدرسه در نسیم شهر، تبیین کرد: اقدام مذکور با اهدا زمین توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری انجام خواهد شد و کمبود مدرسه در نسیم شهر رفع می گردد.
شوندی باتاکید بر اینکه با راه اندازی این مدارس، این شهر از فضای آموزشی استاندار بهره‌مند خواهند شد، بیان داشت: زمین‌هی مذکور در سال ۹۷ و نیمه اول سال ۹۸ تحویل آموزش و پرورش گردیده است و انتظار می رود با ساخت این مدارس سهمی در آینده فرزندانمان در نسیم شهر داشته باشیم.
وی همچنین در رابطه با فعالیت‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری در حوزه بهداشت و درمان منطقه، تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری سهم به سزایی در پیشرفت‌های حوزه بهداشت و درمان شهر داشته که از جمله آن‌ها ساخت دو مرکز بهداشت و سه پایگاه سلامت برای شهروندان نسیم شهر و دیوارکشی و اهدا زمین بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) به مساحت ۲ هکتار می باشد.
شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اهدا پنج قطعه زمین برای ساخت مدرسه در سطح شهر، افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری نسیم شهر ۵ قطعه زمین در نقاط مختلف شهر در مجموع به متراژ ۲۴ هزار متر را برای ساخت مدرسه به آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهدا کرده است که ساخت مدارس به عهده آموزش و پرورش می باشد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.