اتمام حجت با نامزدهای انتخابات شوراها/ نشست توجیهی نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر و روستا در بهارستان برگزار شد+ تصاویر

نشست توجیهی نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا در هر دو بخش شهرستان بهارستان با حضور فرماندار بهارستان و معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست های توجیهی نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهارستان و با حضور سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان تهران، بیژن سلیمان پور فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان و نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و جمعی دیگرا از مسئولین به طور جداگانه در بخش های گلستان و بوستان برگزار شد.

بنابر این گزارش، این نشست ها برطبق سنت همیشگی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شدند، و در ادامه فرماندار بهارستان ومعاون سیاسی و اجتمای استانداری تهران هر کدام نکات و قوانینی را در ارتباط با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، و خط قرمز های انتخابات بیان کردند، تا از ایجاد هرگونه خلل در روند انتخابات پیش رو جلوگیری گردد.

در بخش گلستان نشست توجیهی با شرکت طاهرخانی بخشدار گلستان، علیرضا قربانی شهردار صالحیه  و نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای گلستان و صالحیه و روستاهای امام زاده باقر (ع) و ریه در سالن اجتماعات کانون شهید مطهری شهرگلستان برگزار شد.

نشست توجیهی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش بوستان نیز با حضور موسوی بخشدار بوستان، محمداسماعیل جانعلی زاده شهردار نسیم شهر و داوطلبین انتخابات شورای اسلامی نسیم شهر و روستاهای اورین، همدانک و خیرآباد پایین برگزار گردید، که کاندیدا ها نیز از برگزار این نشست ها استقبال کردند.

در پایان لازم به ذکر است که در این نشست ها کارگاه آموزشی قوانین و مقررات تبلیغات انتخاباتی نیز به منظور آشنایی بیشتر کاندیداها با نحوه تبلیغات صحیح برگزار شد.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.