فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان:

شهروندان مراقب کلاهبرداران در سطح شهرستان باشند/ پای شرکت های حرمی به بهارستان هم کشیده شد

فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان گفت: فردی که به روش شرکت های هرمی در حدود یک میلیارد ریال از شهروندان بهارستان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر و تحویل مراجمع قانونی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان، از دستگیری کلاهبردار میلیونی در بهارستان خبر داد و گفت: فردی که تحت عنوان شرکت های هرمی شهروندان را فریب داده بود، در مجموع یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال از آن ها کلاهبرداری کرده است.

وی در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان بهارستانی مبنی بر اینکه فردی آنان را فریب داده و مبلغ یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده  است، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان بهارستان قرار گرفت.

واحد نورمحمدی در ادامه علاوه بر قدردانی از هوشیاری و همکاری به موقع شهروندان بهارستانی با نیروی انتظامی تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی و راهنمایی های شاکیان پرونده موفق شدند فردی را که تحت شرکت هرمی از شهروندان اخاذی کرده بود را شناسایی و دستگیر کنند و  پس از طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی دهند.

وی ضمن اشاره به این امر که کلاهبردار دستگیر شده در بازجویی های پلیسی در مواجه با ادله و شواهد به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان به مبلغ یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال اعتراف کرده است، تشریح کرد: متهم دستگیر شده با پرونده تشکیل شده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، تا با حکم قاضی و به صورت قانونی محاکمه گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در پایان باتوجه به اینکه اینگونه کلاهبرداری ها ممکن است بازهم اتفاق بیوفتد، افزود: از مردم شهرستان می خواهم تا ضمن هوشیاری در برخورد با پیشنهاد های مشابه هرگونه موارد مشکوک را بدون فوت وقت با نیروی انتظامی در میان بگذارند، تا از بروز مشکلات این چنینی جلوگیری گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.