میرسلیم در اسلامشهر:

زاویه داشتن با رهبری فرجام ندارد/ رفع محرومیت فقط پخش کردن پول نیست

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: زاویه داشتن با رهبری فرجام ندارد، اگر کسی بخواهد با رهبری زاویه داشته باشد به سرانجام مطلوب نخواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، سید مصطفی میرسلیم سه‌شنبه شب در جمع مردم اسلامشهر در مسجد حضرت علی‌النقی(ع)، طی سخنانی اظهار کرد: کسی که با رهبری فاصله دارد لیاقت اداره امور کشور را ندارد، زاویه داشتن با رهبری فرجام ندارد .

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: درآینده اگر کسی که می‌خواهد سرکار بیاید و اداره امور کشور را به‌دست بگیرید، با مقام معظم رهبری فاصله داشته باشد، قطعا کشور به سرانجام مطلوب نخواهد رسید و بر مشکلات کشور و مردم هم افزوده خواهد شد.

وی افزود: بعد از اعتقاد داشتن به مقام معظم رهبری، معتقدم که تا ریشه فساد را نخشکانیم، نمی‌توانیم شاهد رشد و شکوفایی کشور باشیم، اول کار باید ریشه فساد را خشکاند، با فساد نباید تعارفی داشت.

میرسلیم تاکیدکرد: من بر این اعتقادم که اگر قرار باشد دولتی تشکیل  شود، باید آدم‌های دست‌پاک به کار گرفته شوند، نباید افرادی روی کار بیایند و مسئولیتی به آنها داده شود که چشم‌شان به جیب مردم است.

وی با ذکر خاطره‌ای ازدوران ریاست جمهوری شهید رجائی گفت: مشکلات کشور قابل حل است، البته به‌دست کسانی که آلوده نبوده و دنبال مقام، فخرفروشی و حقوق‌های نجومی و … نیستند و دلسوزانه برای کشور تلاش می‌کنند.

نامزد دوره دوازدهم ریاست جمهوری تاکید کرد: من قول‌های عملی‌نشده نمی‌دهم، نیت من مشخص است، می‌خواهم به صحنه بیایم و براساس تجربیات علمی و فنی و با اتکا به جوانان و استفاده از پتانسیل‌های داخلی زمینه رشد کشور را فراهم نمایم.

وی با ذکر اینکه اگر شاخصه‌های فوق را درمن می‌بینید، به سراغم بیایید و گرنه به سراغ فرد دیگری بروید، بیان کرد: برای رفع مشکل محرومان باید کرامت و شان انسانی افراد حفظ شود، اقدامات اساسی و کارشناسی شده باید انجام گیرد و تا زمانی که محرومان در جامعه وجود دارند و از مشکلات رنج می‌برند نمی‌توان کاری از پیش برد.

میرسلیم با انتقاد از توزیع یارانه در کشور گفت: توزیع یارانه باید برای رفع محرومیت در جامعه باشد، باید اصل را برای خدمت به مردم و رفع محرومیت گذاشت نه اینکه هر طوری که بشود یارانه را توزیع کنیم، یارانه پول بیت‌المال است و در خرج‌کرد آن باید دقت کرد، رفع محرومیت فقط  پول یارانه را پخش کردن نیست.

وی افزود: حق مردم این است درهرحالی و هرکاری که هستند آرامش داشته باشند، راه حل مشخص است مردم کسی را می خواهند که سر کار بیاید و عمل کند تا اینکه شعار دهد، باید به سمت اجرا رفت .

نامزد دوره دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری، در پایان خاطرنشان کرد: اگر آمدید و به کسی که اهل کار و عمل نیست رای دادید، بدانید که سرنوشت کشور ۴ سال دیگر هم به فنا رفته است، کسی باید سر کار بیاید و زمام امور را به‌دست بگیرد که با صداقت، حسن نیت و پاکدستی به سمت اجرا برود و هیچ زاویه‌ای با  مقام معظم رهبری نداشته باشد، نه اینکه بعد از ۴ سال بیاید و بگوید که در آینده می‌خواهم چنین کنم.

 انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.