شهردار نسیم شهر در حاشیه آیئن گرامیداشت زمین پاک:

فرهنگ سازی در رابطه با زمین پاک از ضرورت های شهرستان بهارستان است

شهردار نسیم شهر گفت: هدف برگزاری این برنامه آگاهی رسانی و ارزش گذاردن به زمین، جلوگیری از دفع غیربهداشتی زباله و عدم استفاده بی رویه از زمین، میراث مشترک همه نسل ها می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد اسماعیل جانعلی زاده شهردار نسیم شهر ضمن اشاره به حضور در هفته زمین پاک بیان داشت: در راستای اهداف شهر سالم و ضرورت فرهنگ سازی در رابطه با زمین پاک، طی هماهنگی های به عمل آمده از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان و شهرداری نسیم شهر، آئین گرامیداشت مراسم زمین پاک در نسیم شهر برگزار گردید.

وی در رابطه با جزئیات برگزاری این مراسم، گفت: آئین گرامیداشت زمین پاک با مشارکت تعدادی از پرسنل شهردار نسیم شهر و شهروندان گرامی به منظور پاکسازی محیط زیست در حاشیه بلوار ۴۵ ولایت (بلوار پایانه) برگزار شد، که بازتاب های مناسبی را نیز در سطح شهر تاکنون داشته است.

محمد اسماعیل جانعلی زاده در ادامه با بیان اینکه این مراسم اهداف ویژه ای را دنبال می کند، تصریح کرد: هدف از برگزاری این برنامه آگاهی رسانی و ارزش گذاردن به زمین، جلوگیری از دفع غیربهداشتی زباله و عدم استفاده بی رویه از زمین که میراث مشترک همه نسل ها است، و همه باید در حفظ آن کوشا باشند.

وی همچنین باا اشاره به این امر که تمام مردم در قبال محیط زیست خود مسئولیت هایی دارند، اظهار داشت: باید هر روز و همه جا به یاد زمین باشیم و در این امر هر فرد و گروهی می‌تواند با جلوگیری از ریخت و پاش غیرضروری، مراقبت از درختان و احساس مسئولیت نسبت به زمین، هر روز را برای خود روز زمین پاک و هر هفته را هفته زمین پاک بداند.

شهردار نسیم شهر در پایان باتوجه به لزوم برگزاری مراسم هایی از این قبیل، افزود: باید با برگزاری چنین مراسم هایی در سطح شهر و شهرستان، و همکاری با اداره حفاظت محیط زیست بهارستان، در حفظ و نگهداری محیط زیست کوشا باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.